Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

O Smutku Z Powodu Braku Motocykla.


Shannon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!Wybaczcie, ale pozwolę sobie wyżalić się.Dnia 23 listopada zdałam prawo jazdy. Dziś je odebrałam. Radość nie ma granic, ale... jednak coś nie tak jak się chce. Ochłonęłam i stwierdzam, że najzwyczajniej w świecie cerpię, a cierpiania te rozdzierają mi serce i duszę. No to do sedna... Tak by się przewietrzyło cztery litery, tak tak tak baardzo. Ohh co za życie! Myślę, że nie jestem sama z taką trwogą się borykająca.Ale co? Ciąć się nie będziemy. Więc marzymy i oszczędzamy! Gorąco pozdrawiam z malutką "szczyptą" zazdrości i nadzieją, że i ja będę mogła za niedługo w olbrzymim uśmiechu wyszczerzyć zęby do Nadjeżdżającego z naprzeciwka Przyjemnych jesiennych wiatrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie wogóle.Myślałam o jakimś naked biku. Zarzekałam się, że na enduro nie siądę, a yamaha tt 600 sprawiła, że zrobiłam sobie śmienik z gęby. Ale to nie dla mnie mimo wszystko. Docelowo intruder jakiś bo nie wiem jaki... A może tak jak poradził mi Swistak, suzuki gs500 na początek najlepszy będzie.Jak widać bardzo sprecyzowane mam plany. Z drugiej strony skąd mogę wiedzieć? W wieku 12 lat zaczynałam na... komarze. Plecakowania nie liczymy, ybr na prawku i ta tetetka. Nie wiem czego chcę bo na niewielu siedziałam. Tak z prostoty duszy powiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam... w sumie jeździłam tylko sezon gdyż sytuacja zmusiła mnie do sprzedaży i w tym miejscu dziękuje Panu, który dokładnie sprawdził, że na gumie motocykl jeździ jeździł super, stan igła......radzę jednak żeby sprawdzić wszystko, nie tylko stan techniczny...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będę się radziś fachowców kiedy przyjdzie czas na zakup, to nie podlega dyskusji. Póki co jeszcze się poużalam nad sobąA muszę przyznać, że taki problem to by mi odpowiadał: na stanie dwa motocykle i chęci na trzeciego, chociaż może tylko tak idyllicznie to brzmi. Takie dylematy są odległe ode mnie o lata świetlne, ale wierzę, że też kiedyś mnie to dotknie. Nic tylko pożyczyć K7! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.