Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ile Przejechałeś W Tym Sezonie Km-ów


CHOOPER

Rekomendowane odpowiedzi

WitamZauważyłem w tym sezonie tendencję spadkową jeśli idzie o jazdę na motorku => Zaledwie 1500 km udało mi się przejechać....Fakt, że poruszam się, poza tym puszką.... jednak wśród moich znajomych podobnie to wyglądało. Po części związane jest to niby z kryzysem ( być może medialnym ), cenami paliwa, jak i innymi pośrednimi przyczynami... Z ciekawości więc chciałem przeprowadzić ankietę wśród osób z forum, ile wy przejechaliście w tym sezonie km ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodze pod 13 tys... Ale TurboDymoMen mnie zawstydzil bo robil kiedys 60 tys na sezon ale w tym roku nie bylo pogody ;)Z osiagniec : ponad 900km jednego dnia, zadnych punktow, kupa zabawyz porazek: jedna- na szczescie bardziej kosztowna niz bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie naśmigałem 10 tyś kmów,z niewielkim haczykiem.Plany przed sezonem były wielkie-miała być przynajmniej jedna dalsza trasa(jakieś Alpy cy cuś) i ogólnie dużo miało sie jeździć a skończyło sie na tym że w dupie byłem i gówno widziałem ;) Najdłuższa trasa to 400 km z moją lepsiejszą połówką do Wrocka i nazot a reszta km nawinieta na jakichś okolicznych wojażach(Chechło,Sosina i sam niewiem co jeszcze).Kilka zagranicznych wypadów sie wykonało-D.G,Sosnowiec ;) (w tym miejscu chciałbym pozdrowić pewna sympatyczna sosnowiczanke,Czarna bidulko,kuruj sie ).Mimo wszystko z sezonu jestem zadowolony,a zwłaszcza z końcówki W tym sezonie już więcej kmów chybya nie nawine bom mientki siuras jest Jutro moto na regulacje odstawiam,później tylko myju,myju chlastu,chlastu i moto wedruje pod kocyk do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.