Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Karta Graficzna - Jakies Sugestie ?


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze znasz sie na tym bo dla mnie to co napisales to belkot ale powiedz mi ile kosztuje twoje rozwiazanie.
Rozwiązanie cyb3rm4na jest na pewno duzo droższe ale mówimy tutaj o przewadze konsol nad PC w kategorii Jakość/Cena ? Bo jeśli tak to owszem PS3 może mieć przewagę ale jeśli interesuje nas tylko jakość to nic nie zastąpi dobrze rozbudowanego blaszaka. Po za tym konsola jak pisali przedmówcy - kupujesz raz i nic nie musisz zmieniać (i nie możesz), właściwie używasz do momentu aż pojawi się godny następca a blaszaka możesz cały czas rozbudowywać (co oczywiście sporo kosztuje). Druga sprawa ,żeby cieszyć się dobrą grafiką z konsoli trzeba mieć też 'dobry" tv . Nie każdy LCD za 2 tys spełnia idealnie rolę monitora a wyższa połka tez kosztuje swoje. Zostaje tez sprawa klawiatury i myszki która dla wielu ( w tym i dla mnie) ma ogromne znaczenie a w wypadku konsol ich brak. Obie platformy maja plusy i minusy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszsytko i jak zawsze . Konsola jest do zabawy , PC jest do internetu , sluchania muzyki , grafiki etc i do zabawy .jezeli chcesz pograc w spokoju i masz na to 1000 zl z hakiem i masz juz fajny TV lub dobry LCD do kompa to bierz konsole , ale jednak gdy musisz miec wszystko w najlepszej rozdzialce a kasa nie gra roli to zbuduj sobie piekielnego PC .P.S kupisz PC do gier a za rok bedziesz znowu dokladal i tak w kolko .To uzaleznia ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po 12 dniach czekania dostałem wreszcie tą kartę ( w sklepie Pixelmania tyle trzeba się naczekać ! )Pierwsza rzecz po przyspawaniu tego czegoś do blaszaka był offkors test 3DMark 06 . ( Aby poszło trzeba lekko załatać ten program bo nie widzi nowszych kart ) . Więc było tak :wcześniej na PowerColor X1950 PRO 512 - 5570 markówteraz na Sapphire Radeon HD 4890 1024 MB - 11890 marków Stara grafa do opylenia jest :http://allegro.pl/item749622390_powercolor...ja_komplet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.