Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piercing


kedzior1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałbym się zapytać Was - drogich forumowiczów co sądzicie o piercingu u mężczyzn/chłopaków. Bo u kobiet to raczej normalne jest i coraz bardziej stają się popularne kolejne przekłucia . Tylko prosiłbym o nie dostanie bana za to , że sam mam kolce i myślę o kolejnych ;P Jestem ciekawy jak Śląskie społeczeństwo na to reaguje , bo z tego co zauważyłem , to większość ludzi w Polsce patrzy na to sceptycznie , a nawet wyzywa ludzi , którzy chcą być 'inni' (bez takich ludzi by było nudno na tym świecie ).Można to zauważyć szczególnie na różnych photoblogach itp. Nie wiem w jakim celu to robią ... Bo nietrudno się domyślić , że to nie zmieni postępowania tych osób , a może nawet spowodować 'pogłębianie' tego Pozdrawiam , Kedzior1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie na twarzy nie mam , ale w planach 3x brew , 3x broda , przegroda nosowa Vanhelsing - Nie , nie oglądałem tego filmu , ale to zrobię Jestem ciekawy co tam jest..Blud - Spokojnie Pępek , jak i na razie nos odpadają (nie mówię o przegrodzie nosowej). Póki co jest 2x helix i tunel 10 mm (lewe ucho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię, daleki jestem od obrażania kogoś, bo to nie moja sprawa co kto i gdzie sobie dziurawi, ale np. dziewczyna z ilością kolczyków większą niż 2 już by mnie nie za bardzo interesowała. Dwa jednakowe kolczyki w uszach u faceta dla mnie wyglądają jakoś tak... pedalsko (i specjalnie nie używam słowa gej, czy homoseksualista, bo nie o to mi chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba piercing, ale już za stary jestem na tego typu zabawy ;)
Tu bym się mógł kłócić ;P Ostatnio widziałem 40 pare letniego (nawet pod 50-siątkę) mężczyznę , który przekłuwał sobie brew Jak widać - wiek nie ma nic do rzeczy Ale tak jak nikomu nie będę odradzał , tak nikogo nie będę namawiał do piercingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.