Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Soundtrolopis


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie ktos na Soundtropolis?jesli tak to pilnie potrzebuje info kto jedzie, bo mozna zorganizowac busa w kwocie 50 zł od osoby. Bus odjezdzalby z Katowic (3stawy) i gnał do Ogrodzienca, po czym rano ok 7:00 wracałby spowrotem
ja pierdziuuu to to się jeszcze odbywa? http://www.mayday.pl/soundtropolis/index.php?n=n⊂=306nie wiem qwa czy mnie żona puści, ale bankowo skoczę na moto obejrzeć Tazz to ty jesteś też z TYCH klimatów?? high 5 man!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz to ty jesteś też z TYCH klimatów?? high 5 man!
tzn ogolnie nie lubie imprez organizowanych przez May Day Polska bo sa jakies tanie ubogie heh...MayDay cieniutki, Soundtropolis rowniez, jedynie imprezki Hardstylowe sa ok pod wzgledem DJ, ale organizacja slaba...z tych klimatów to wole Sensation White, Global Gathering, Tunel... chcialem jechac bardzo na tunel ale niestety albo stety w tym czasie jest MotoGP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie imprezki Hardstylowe sa ok pod wzgledem DJ,
Ja chciałem jechać w tym roku na Tunnel wlasnie ale kasy brak Za rok-dwa mam wstepne plany zaliczyć Qlimax badź Defqon 1 ;) Lecz to już trzeba mieć 1k-1,5k PLN na weekend. A tu dla fanów tych klimatów 2 filmiki, które (według mnie) zapierają dech w piersiach:Polecam wszystkim zobaczyć 1. trochę słabszy, ale też ciekawy! ;)http://www.youtube.com/watch?v=B2nTe1BUnLM2. a to już masakra....

Impreza to DefQon 1 2008 w Australii ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatne info od miejscowego:1. Jadąc od strony Dąbrowy Górniczej na Ogrodzieniec, na początku ulicy 1 maja może policja asfalt suszyć.2. Jadąc od strony Zawiercia na Ogro, na samym początku za znakiem z nazwą wioski często policja się kampi.3. Fotoradar jest i działa (sprawdzałem w piątek) w połowie drogi między Podzamczem a Ogrodzieńcem.4. Uwaga na dziury w drodze, i remonty dróg, najgorzej jest obok kościoła w Ogro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe... ;) Popatrz sobie tutaj:

ciekawe ;) ale zdecydowanie bardziej ruszył mną ten filmik z defqon 1 ;)
Generalnie nie cierpie HS ale musze przyznac ze te zakonczenie D1 zrobilo na mnie wrazenie. Oprawa i taki oldskolowy hardcore niezle to wyszlo.
Ja wlasnie sie teraz generalnie przezucilem na HS ;) Co kto lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.