Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ksiądz Potrafi ?!


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku zaznaczę że jestem niewierzący - dawno przestałem wierzyć w bajki. Uważam jednak że ksiądz ma rację, bo albo się jest katolikiem (dotyczy to każdej wiary) albo nie. To jest dość proste.... ale nie w Polsce. Tu masę osób twierdzi że sąwierzący-niepraktykujący. Zawsze mnie to rozśmiesza bo jeśli jest się katolikiem to żyje się według nauki i wymagań kościoła, a nie traktuje nauki kościoła wybiórczo. Wierzący-niepraktykujący to jak powiedzieć : jestem motocyklistą ale nie jeżdżę na motocyklu. Przypomnijcie sobie ile razy był dym na forum bo ktoś prosił o obstawę motocyklową na ślubie choć nie miał nic wspólnego z motocyklami - padały wówczas hasła że motocykliści to nie k**wa którą można wynająć. Nie widzicie analogii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jakos nie uwazam tego stwierdzenia za bledne.wierzysz ,ale nie jestes zamieszany w czarna manipulacje i gierki.Metoda kija i marchewki mnie znudzila a Kosciol takiej uzywa. Mecza mnie kolejne neobarokowe swiatynie (Lichen) i kaplice powstajace w szczerym polu ku chwale wielkiego kleru. Budyja, jezdza, i zyja powyzej sredniej krajowej a nawet podatkow im sie nie chce placic. Do tego jeszcze ciche interesy z handlem gruntami (niedawna afera z biznesmenem ktory kupil grunty za bezcen od kosciola).
Ja nie twierdzę że nie wierzysz, ale że nie jesteś katolikiem. A to różnica. Wierzysz w swojego jakiegoś Boga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.