Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mlm- Marketing Wielopoziomowy,


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Haa... dluuugooo sie zbieralem zeby zalozyc ten temat. No i stalo sie jak wszyscy doskonale wiemy na naszym forum sa pracownicy,zwolennicy, przeciwnicy i neutralni ludzie wiec chcialbym aby zagorzala tu dyskusja, chcialbym poznac wasze opinie na temat systemu MLM, jakie wedlug Was ma zalety i wady. A moze ktos w ogole nie wiem z czym to sie je i chcialby sie dowiedziec. Wiec piszcie co Wasm sie podoba i nie ( i prosze jak najwiecej argumentow co by powstala tu zawzieta dyskusja).Pozdrawiam i prosze z kultura i nie przeklinac MadJack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle jednak, ze moze byc ciekawie dlatego zalozylem ten temat... sprzeczki na tym forum sa w kazdym temacie (prawie), wiec nie wiem czemu mialby to byc powod zeby go nie zakladac Moze zeby zaczac to ja tak w skrocie napisze, ze wedlug mnie MLM jest bardzo prostym sposobem na biznes. Jednak wymaga on cierpliwosci i zaangazowania zeby stosunkowo szybko osiagnac dobre rezultaty. Oczywiscie zarobki rowniez sa uwarunkowane od nakladu pracy, nie ma tak, ze sie zarabia nie robiac kompletnie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac ten temat nie mialem zamiaru zeby ktos sie zaczal moczyc w nocy albo zeby mial koszmary bo mu o MLM przypomnialem myslalem raczej, ze napiszecie dlaczego sie Wam on nie podoba... no ale jednak mylilem sie co do ambitnej rozmowy argumenty- kontrargumenty... wiecie ... chociaz chyba jednak nie wiecie P.S. Arczi skoro Ty sie spelniasz czytajac posty Zugmuscia to moze sie z nim umow? ;> bo mnie jakos specjalnie one nie kreca... po za tym po co mam czytac posty strony ktora sam reprezentuje... wolalbym raczej przeciwnej strony zeby podyskutowac z kims na poziomie, a nie wyzywac sie i szukac zaczepki Kowaleon- rozwijac to sie moze papier toaletowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szakalu, nikt się nie czepia i syfu nie robi. Ja nie jestem przeciwnikiem MLM, niech każdy robi to co uważa za stosowne. Burzysz się nie wiadomo o co.Wydaje mi się, że Zygmunt napisał wszystko co można napisać i starczy. Nie jest potrzebny kolejny temat poświęcony temu zagadnieniu, bo i tak pewnie wywoła niepotrzebne spięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.