Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dyskoteka


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

Leon pewnie pisał tego posta skacowany, nazajutrz, po tym jak się upił gdy nie wyrwał żadnego lachona na tej dysce
po pierwsze primo tak byłem skacowany po drugie to na dicho wchodziłem juz 3 lachonami wiec dużo gości dziwnie na mnie patrzyło jak 3 laski tańczyły wokółpo 3 Gemiul ja sie z toba zgadzam raczej czesciej kiedys odwiedzałem rockoteki niż dicho.Wole jechać na koncert iron maiden niż feel(czy jak im tam).Co do sprawy tech brzuchów na wierzchu tez nie wiem jak to możliwe,ze w zimie tak chodzą i nerki zdrowe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja miałam niezły ubaw z tzw. Guido Boys
taak. to cel pójscia sam sobie - ogólnie dobrze jest sie napatrzec na różne dziwne typy, człowiek od razu sie czuje lepiej....taki "normalny" sie czuje
Wiesz kazde piersi sa fajne nawet małe
dawno temu jeden kolo w akademiku (nie musze chyba dodawac że niebył trzeźwy - ale po pijaku sie jest szczerym podobno) wygłosił sentencję, której do dziś - jako właścicelka połówek pingpongów - trzymam sie kurczowo: "wszystko co nie mieści sie w dłoni jest niesmaczne"
No dobra , instynkt samozachowawczy wyłączam na chwilę a oni też na pewno mają zlewę ze mnie , taki jest świat . Każdy robi to co lubi .ps2. Swego czasu jak się rodziło takie "profesjonalne" Dicho w Polsce , ja już byłem zatwardziałym metalowcem z przeszłością hipisowską , i na pewno mam jakoś tam spaczony punkt widzenia przez to , więc proszę wszystkich diskouczęszczaczy o wyrozumiałość .
po pierwsze giemul wole Twoje posty bez instynktu, ale rozumiem ze Twoja kariera na forum nie była by zbyt długa...po wtóre jako metalowa dyskouczęszczaczka z przeszłościa deathmetalową wybaczam. ktos cos pisał też o braku innych możliwosci..cóż.bele słowacy mają lepsze lokale i ich zawartośc ale mam zwyczaj sie bawic w odległości od domu pozwalającej "z buta" wrócic. wpuszczają mnie z czarnym irokezem na głowie, dżinsach i niedwuznacznym t-shircie (jakims fuckiem, aboco..) i punkt widzenia mam równiez spaczony, ale chcec poskakania i darcia ryja w tłumie i świetle stroboskopu jest poprostu wieksza.
bo nerki są z tyłu
amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draznia mnie dyskotekowi lalusie i paniusie ale tak samo, draznia mnie nawaleni kolesie na rockotekach robiacy dym i burzacy do wszystkich tak wiec syf jest wszedzie i bedzie i to nie ulegnie zmianie:] po za tym kazdy chodzi tam gdzie lubi ja nie lubie to nie chodze na dyskoteki czasami na koncerty a tak to glownie Pub grono przyjaciol a potancowka na chacie:] nikt nie jest agresywny wiesz ze nie zostaniesz okradziony itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]a tak to glownie Pub grono przyjaciol a potancowka na chacie:] nikt nie jest agresywny wiesz ze nie zostaniesz okradziony itd.
Otóż to, dawno się już kapłem, że nie ważne jest miejsce ale ludzie którzy tworzą atmosferę. Z moją brygadą mogę iść nawet do samego piekła pohulać. To co zakładamy temat o cycochach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie wszystkie cycki, duze nie sa dla mnie wyznacznikiem kobiecosci, a male nie zmniejszaja atrakcyjnosci kobiety... Male maja jeszcze ta zalete nad duzymi, ze dlugo beda "smaczne", za to duze za kilka(nascie) lat beda jak wory kartofli w okolicy pasa, co smaczne zdecydowanie nie jestWiec w ramach pojednania zwolennikow duzych i malych rozmiarow, chwycmy sie za rece i zaspiewajmy jak Majka Jeżowska"Wszystkieeee cyyyycki naaaasze są....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon nie jesteśmy starzy <<niezła data urodzenia>> ;) Co do dyskotek to bywało się ale zawsze wolałem rockoteki - pamiętne BRAWO w Gliwicach, dla motocyklistów parking pod wejściem i za darmo i wstęp, jeszcze na Jawie ts hehe lachony wszystkie moje
Piotrek nie ciulej ze sie tez tak urodził.Normalnie tys je moj brat blizniak chyba!!A bravo to je legynda.Kiedy sie spotkomy??Jak bana dzis nie dostana to bydzie dobrze.Mu-H zgadzom sie ale jak sa mlode duze i jędrne to ummm.ale taki do rączki sa najlepsze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie ciulej ze sie tez tak urodził.Normalnie tys je moj brat blizniak chyba!!A bravo to je legynda.Kiedy sie spotkomy??Jak bana dzis nie dostana to bydzie dobrze.Mu-H zgadzom sie ale jak sa mlode duze i jędrne to ummm.ale taki do rączki sa najlepsze....
a no na Chudowie byda musioł Ci pomóc się bronić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jako ze czlowiek skonczył studia to(glupek) postanowił sie wybrac na dicho .Jako ze ostanio byłem ,jak jescze byłem mlody i piekny(teraz niestety tylko piekny mi zostało).Wiec na poczatku trzeba bylo bo takie rytmy to na trzezwo sie nie da.Wchodze.Patrze.I pierwsze spostrzezenie ło matko po co ja chodziłem piec lat na studia,przecież 3/4chlopaków tam obecnych te piec lat bylo na siłowni .Wiec postanowilem pojsc po wypijam i patrze nadal.Srednia wieku lachonów w granicach no moze 17-18,dekold zauwazyłem najczesciej musi łaczyc sie z koncem spodnicy mini ,a najwiejsze maja laski co biustu nie maja(ciekawa sprawa) .Posumowując kurw.a chyba za stary jestem na takie zabawy i zaraz mi rozerwie glowe i wypije reszte wody.Pozdrawiam.Wiec tak koncze nic nie wnoszacy temat ,głupi i wogole, ale musiałem sie podzielic tym z wami drodzy forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.