Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dioboł Czeci , Nadchodzi


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Diablo 2, Starcraft Brood War, Fallout 2, Red Alert 2, to gry do których ciągle wracam. Żadna nowa gierka nie jest tak miodna jak te starocie. No i do tego jeszcze bym musiał Baldurs Gate cienie Amn dopisać Gra, która przechodziłem równy rok z wszystkimi questami Od sylwestra do sylwestra ;)Dziś jak gram czasami w Starcrafta, to mój młodszy brat przychodzi i gada: "w co ty grasz, taka lipna grafika? Idę se pograć w NFS Pro street ". W dzisiejszych czasach dzieciaki nie czują klimatu ;)A co do filmów animowanych to dla mnie rządzą: Final Fantasy i Ghost in the shell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi no fallout to był klimat ... przeszedłem ta gre ze 100 razy, na wszystkie mozliwe sposoby, najtrudniej było jak dostałes przydomek "child killer" ;)doom1 i doom2 to akurat czasy mojej podstawówki, a jako ze w szkole byly 4 kompy w lanie to z naszym nauczycielem informatyki gralismy dosc duzo ^^potem przyszedl duke nukem ktory wprowadził troche rewolucji, potem quake, quake 2 i w sumie skonczyla sie era tego typu strzelanek. teraz jest CS ale jakos mnie on nie ciągnie wogole. zalozylem ostatnio konto w quakelive ... nie do pomyslenia ze gra sie w tą gre przez www ... jakbym cos takiego powiedzial 5 lat temu to by mnie na stosie spalili ;)co do gier ktore czasem musze zainstalowac i chwilke pograc a potem wywalic z dysku na nastepne 2 lata to napewno dungeon keeper 1, ufo 1 i 2 , majesty. close combat 4.kiedys gry miały klimat, dzis to niestety chłam nastawiony nie na grywalnosc ale na efekty specjalne . tak jak w kinie - dlatego mam z 1000 filmow z przed 10-15 lat w domowej kolekcji a z ostatniego roku moze dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mam . I ksywkę też w sumie .Spirits Within chyba rzeczywiście było pierwszym filmem w całości zrobionym tą techniką. Fajnie się chyba ogląda .Advent Children bardzo gorąco polecam, ale w sumie tylko żeby obejrzeć efekty specjalne i jakość animacji, bo fabułę to chyba rozumie 1% oglądających ten film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko fallout W diablo grałem namiętnie ale dopiero w 2 z LoD, gra jakoś przyciągała do siebie,trójka zapowiada się świetnie.Na razie się smucę bo nie mogę uruchomić na linuxie Stalkera Clear Sky a się nagrałem na windowsie trochę i z chęcią bym pograł bo SoCH mnie wciągnął a tu już trzecia część w drodze a ja dwójeczki nie przeszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pyka może ktoś z Was w tego przeglądarkowego Quake Live?Dla mnie czas zatrzymał się na Dungeon Keeper 2, Heroesów 3 i kilku innych klasyków wszytsko potem to kaszana, a wracam często tylko do Fallouta 2. Próbowałem grać w tą najnowszą trójkę, wyjście z krypty zrobiło na mnie piorunujące wrażenie, tyle przestrzeni - cały Wasteland tylko dla mnie, świetnie zaprojektowany ekwipunek, lokalizacje. Pseudo tury nawet mi się spodobały... (turówki już nie wrócą nie ma o tym mowy). No i grałem sobie grałem i po 3 godzinkach powiało nudą i już nie potrafiłem odnaleźć falloutowego klimatu. Dzisiejsze gierki to zdecydowanie nie dla mnie, fajnie że ktoś odświeżył tego Quake 3 i to jeszcze w przeglądarce ;) No to kto ma ochotę dostać tłustą rakietą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.