Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Inspekcja


Kenyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym przegladając allegro trafiłem na opcję inspekcji oferty.."Opis pojazdu wystawionego w motoAllegro można zweryfikować zamawiając jego inspekcję. Może to zrobić zarówno Sprzedający, który chce uwiarygodnić swoją ofertę, jak i Kupujący.Inspekcja pojazdów to usługa, którą prowadzimy we współpracy z firmą Inter Partner Assistance. Polega na kontroli zgodności faktycznego stanu technicznego pojazdu z informacjami podanymi w ofercie. Specjalista dokonuje oględzin samochodu bezpośrednio u sprzedającego, a następnie udostępnia zainteresowanemu dokumentację składającą się z protokołu inspekcji i fotografii pojazdu."Ciekaw jestem jak to działa w praktyce bo z opisu całkiem fajna sprawa:)Czy ktoś z was już z tego korzystał? Proszę o opiniePozdr post-246-1247396471.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałem o tym cudzie w jakimś piśmie motoryzacyjnym.. Chyba w AŚu było. Z tego co pamiętam to usługa podobno nawet nawet, ale rewelacji nie należy się spodziewać. Wystawili swoje autko, a kupującym miał być inny facet też z redakcji. Byli najpierw u rzeczoznawcy, a potem skorzystali z usługi na Allegro. Podobno nie jest źle, ale lepiej spisuje się konkurencja, którą można zamówić w necie, ale nie wiem dokładnie co i jak, a nie chcę kogoś w balona robić.PS. Jeżeli mam być szczery wolałbym zapakować tyłek choćby do PKSu i samemu zobaczyć co i jak. Rzeczoznawcą nie jestem, ale jednak co oko widzi to widzi, a kupować nikt nie karze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.