Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Też Wam Si ę Tak Dzieje?


Silje

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, od ponad dwóch godzin próbuje odzyskać dźwięk i zero efektu. Flash zainstalowany w najnowszej wersji, wszystko zgodne z wymaganiami youtube i nie działa I żeby nie było MAM WŁĄCZONE głośniki. W odtwarzaczach video dzwięk działa normalnie, tylko ten nieszczęsny youtube Jak macie jakiś pomysł jak to naprawić to będe wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety władze zaczeły działac na Youtube i zamykaja filmiki ( typu kabarety i inne co maja prawa autorskie np przez telewizje ) a jesli np dodasz filmik z muzyka to moga Ci usunac sama sciezke dzwiekowa , zobacz czy na innym kompie jest dzwiek , jesli nie ma to juz masz wszystko jasne do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo zegarka w windowsie jest glosniczek. normalnie jest tam tylko jeden suwak. jak dasz prawym i dasz ..cos tam mixer... to zobaczysz kilka suwakow. daj wszystkie do gory.zobacz tez to co pisal kolega wyzej... suwak w ramce YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować nową wersję kodeków typu k-lite albo coś w tym stylu.
Zainstalowałam - bez efektu.
Głośniki głośnikami... a w playerze na YouTubie nie masz przypadkiem wyciszone? Sam się kiedyś na tym złapałem ;)
Nie mam, już milion razy sprawdziłam.
kolo zegarka w windowsie jest glosniczek. normalnie jest tam tylko jeden suwak. jak dasz prawym i dasz ..cos tam mixer... to zobaczysz kilka suwakow. daj wszystkie do gory.zobacz tez to co pisal kolega wyzej... suwak w ramce YT.
Też wszystkie cały czas na max.Mu-H już robiłam tak jak na tej stronce napisano, jeszcze przed założeniem tego tematu. Też nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam - bez efektu. Nie mam, już milion razy sprawdziłam.Też wszystkie cały czas na max.Mu-H już robiłam tak jak na tej stronce napisano, jeszcze przed założeniem tego tematu. Też nic
przeinstaluj przeglądarkę i powinno zadziałać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już to wszystko robiłam, przeglądarkę też Coś czuje, że będzie potrzebny format
Format to rozwiązanie ostateczne. Miałem tak kiedyś że w MF nie działał dźwięk a działał w IE. Wyłączyłem kompa jak włączyłem rano dźwięk się pojawił. Może daj mu odpocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo - znikł dźwięk we flashu czyli te same objawy. Naczytałem się jak głupi... Setki rozwiązań i nic nie zadziałało niestety. Wpisy do rejestru, reinstalacje flasha, przeglądarek, cofanie systemu do dat sprzed awarii - nic. Trza było zacisnąc zeby i przeinstalowac winde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo - znikł dźwięk we flashu czyli te same objawy. Naczytałem się jak głupi... Setki rozwiązań i nic nie zadziałało niestety. Wpisy do rejestru, reinstalacje flasha, przeglądarek, cofanie systemu do dat sprzed awarii - nic. Trza było zacisnąc zeby i przeinstalowac winde.
A to aż taki problem ,żeby przeinstalować windę ? 25 minut system, drugie 25 na instalacje wszelkiego oprogramowania i gitara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.