Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szmaciarz Juz Siedzi


Trollsky

Rekomendowane odpowiedzi

Te komentarze... Chlopaki chyba niczym mocniejszym od malucha nie smigali"To jest najwiekszy wypas jaki mozna miec""Karol jestes moim bogiem""Nie dla idiotow" <-- haha"Hamulce Brembo? Ja p***ole wyczuwasz odrazu!" I to chlop 23 lata... myslalem ze gosc ma 17 lat i podprowadzil auto ojcu... Od dawna jestem za wprowadzeniem obowiazkowych testow psychologicznych dla wszytskich kandydatow na kierowcow, bo czym sie rozni taki gosc od biegajacego z nozem czy bronia palna po miescie?Zaraz sie pewnie pojawia glosy ze bez przesady, na moto niektorzy szybciej jezdza i nic wielkiego nie zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 buraków w szybkim aucie, jakby sie rozjebali był by sok z buraków.
niech ku*wa siedzi. Oby zmądrzał i on i jego podniecający się taką jazdą koledzy
heh jeszcze o tym nie słyszałem, no co za świry, a niech siedzi te 8 lat
załoze się ze sam to by tak nie jechał tylko walił popisówke przed kolegami. Zresztą kamera leciała to trzeba było przyszpanować. Tylko że przypier**lać bez głowy to każdy potrafi. Dla mnie żenada, brak słów, gówniarskie zachowanie jak ch*j.
Wieś na całego!
Długo nie pożyją...
hmmm , sadzac z Twojego opisu miałas dzwona? Rozumiem ze jechałas przepisowo?Czy mnie pamiec nie myli jak kiedys wrzucił ktos filmik lub foto jak dajesz na gume?Czy to nie jest stwarzanie niebezpieczenstwa ?
Taa..., a potem motocyklista winny bo "zapier...". Żeby tego pajaca stado murzynów z wielkimi pytami dymało 24/7 przez te x lat.
az penis opada jak czytam te brednie,Juz ja widze jak wy na moto jezdzicie przepisowo... Zapomniał wół jak cieleciem był? Tez mi sie nie chce wierzyc ze nigdy nie zrobiliscie głupoty w młodosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az penis opada jak czytam te brednie,Juz ja widze jak wy na moto jezdzicie przepisowo... Zapomniał wół jak cieleciem był? Tez mi sie nie chce wierzyc ze nigdy nie zrobiliscie głupoty w młodosci...
Masturbujesz się czytając forum? Lecz się człowieku, najlepiej w kościele.Nigdy nie dostałem mandatu, nigdy nie jeździłem w taki sposób i przyłączam się do zdania reszty, odsiadka się debilowi przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , sadzac z Twojego opisu miałas dzwona? Rozumiem ze jechałas przepisowo?Czy mnie pamiec nie myli jak kiedys wrzucił ktos filmik lub foto jak dajesz na gume?Czy to nie jest stwarzanie niebezpieczenstwa ?Jednak cię pamięć myli bo jeszcze nigdy w życiu na gumie nie jezdziłam A wypadek miałam przy 100 km/godz. i nie była to droga gdzie jest ograniczenie do 50-ciu ;) A ci jechali jak pomyleńcy wogóle nie myśląc o tym że mogą kogoś potrącić czy też spowodować wypadek przejeżdzając na czerwonym... wtedy by im tak wesoło nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, głupotę to oni zrobili i to bardzo wielką a jeśli tego nie rozumiesz to bardzo mi przykro. Może za parę lat jak podrośniesz to Ci się rozumowanie zmieni
Ton Twojej wypowiedzi jest spowodowany tym ze Cie wczoraj nie przewiozłem? Jestes bezkrytyczna jak reszta osob w tym temacie. Widzisz/ widzicie błedy innych osob a swoich nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeden głupek na moto jeździ szybciej od tych bałwanow w terenie zabudowanym, na moim osiedlu w promieniu 2 km nie ma drogi z większą dopuszczalna prędkością niż 50 km/h a wieczorami słyszy sie 1-2-3-4... do końca, hamowanie i od początku kręcenie i zapierdalanie,nie żebym przepisowo jeździł bo za każdym moim wyjazdem traciłbym prawo jazdy ale trzeba wiedzieć gdzie odkręcić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masturbujesz się czytając forum? Lecz się człowieku, najlepiej w kościele.Nigdy nie dostałem mandatu, nigdy nie jeździłem w taki sposób i przyłączam się do zdania reszty, odsiadka się debilowi przyda.
Powinieneś oglądać mniej filmów science-fiction a więcej dobranocek ;)
To jest dziewczyna nie koles ale zbyt wiele pewnie pod czaszka nie ma jak broni takich burakow , zreszta nie chce mi sie wypowiadac na temat tej osoby a co nieco wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.