Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyzwanie Dla Palaczy...


mała*

Rekomendowane odpowiedzi

Zakurz sie dziołcha to co jo bakom.Oryginalny rosyjsko-ukraiński tytoń prosto z pod /nad reaktora w czarnobylu ;) .To pomago na puca , i tworzy taki specyficzny ekh hmm ...aromat .Albo powiedz jakbyś to chciała ciepać "razem"? przez neta , czy stworzymy jakos grupa wsparcio ?Bo generalnie to jo jest zainteresowany , ino jakieś konrety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie palę już 26godzinę.... to chyba nie źle.... Jak to widzę?? Hmmm.... za bardzo nie wiem myślałam nad czymś w rodzaju internetowej grupy wsparcia najtrudniej tylko z motywacją....Tzn.jeśli o mnie chodzi to w końcu ją mam- moja rodzinka twierdzi, że na łep upadłam chcąc jeździć na moto, więc postanowiłam im w ten sposób udowodnić jak bardzo mi na tym zależy....... a czym Ty drogi goorny chcesz się motywować??Cieszę się, że jest ktoś chętny i czekam na dalszy rozwój sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamPomysł bardzo ciekawy. Motywacja jest najważniejsza, bez niej nic nie pomoże. Ty ją masz, mam nadzieję, że jest ona wystarczająco mocna. Też chętnie bym w końcu rzucił na stałe, zobaczymy jakie będą propozycje na forum co do wsparcia internetowego, haha.pozdrawiam wszystkich rzucających i pozostałych teżP.S. tymczasem idę zapalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie najgorsze są do przełamania pierwsze dni, a w nich przyzwyczajenia. trezba sie po prostu niemiłosiernie wku**ić na siebie i piznąć tym dziadostwem o zoll. mała* to proponuje zainstalować kamerke internetową i wowczas bedziemy mieć cię na oku ;> i jakby czasem nad Twoją głową pojawiła się chmurka z papieroskiem to wowczas by sie jakoś zareagowało heheogólnie to życzę wytrwałości Wam jak i sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze dni to faktycznie problem... W zimie jak mi się nie chciało wychodzić na pole bo pizgało nie paliłam nawet tydzień- ale to było lenistwo + wizja mnie jako żywego pomnika bałwana z perspektywą że w końcu zrobi się cieplej..... Teraz jest inaczej... I to nawet nie chodzi o jakieś braki nikotynowe, bo z tym nawet nieźle, ale faktycznie o to cholerne przyzwyczajenie stoję przed domem szukam fajek po kieszeniach, mam chwilę wolnego i już zmierzam powoli w kierunku balkonu, wracam się w połowie drogi, bo przecież już tam nie mam czego szukać.... A Ty lewy też rzuciłeś czy jesteś w trakcie??Hanssx- gratuluję!! Siofer a Ciebie jeszcze ciągnie czasem jak dym czujesz albo jak się .... poirytujesz?? Coś czuję, że będę żałować tego pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wk***ia jak ktos pali przy mnie kiedy jem, ale to samo mialem jak palilem. potrafilbym pobic kogos kto zapali przy stole gdzie akurat spozywam jakis posilek. ale tak zeby mnie to przeszkadzalo to nie, czasami jak ide do knajpy gdzie wszyscy pala i idzie tam siekiere powiesic to mi troszke przeszkadza. ale nie ciagnie mnie wcale teraz. najgorszy byl pierwszy tydzien, pozniej spokojnie juz i po jakims pol roku mialem taki nawrot ze przez tydzien chodzilem i myslalem ze zapale spowrotem ale to bardziej przez to ze duzo znajomych pali i mialem nerwowe dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie palę już 26godzinę.... a czym Ty drogi goorny chcesz się motywować??
Kero to teroz godzina? Czym motywować ?Tyś zaczła ta draka ;) to dowej jakiś motyw , bo jo sam nic sensownego wydumać nie poradza....Generalnie jo już trenowoł prawie wszystko .Od silnyj woli , po bioprądy .Ino hipnoza jeszczech nie tykoł.Za pora dni jada do kumpla pod ukraina(niestety cugiem , bo z rodzinką) , to tam na śmierć . Więc plan mom taki , że jak wróca to game over .Swoje latka już mom , i kondycja coś nie tegeś .Ino pomysłów brak.Znaczy sie , mom tako wizja : Kamienisto wyspa , zero trowy , bambusów ,ino woda na około.I to tyż bez glonów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kero to teroz godzina? Czym motywować ?Tyś zaczła ta draka ;) to dowej jakiś motyw , bo jo sam nic sensownego wydumać nie poradza....Generalnie jo już trenowoł prawie wszystko .Od silnyj woli , po bioprądy .Ino hipnoza jeszczech nie tykoł.Za pora dni jada do kumpla pod ukraina(niestety cugiem , bo z rodzinką) , to tam na śmierć . Więc plan mom taki , że jak wróca to game over .Swoje latka już mom , i kondycja coś nie tegeś .Ino pomysłów brak.Znaczy sie , mom tako wizja : Kamienisto wyspa , zero trowy , bambusów ,ino woda na około.I to tyż bez glonów .
Jeśli 30 sierpnia powiesz mi, że nie paliłeś od 17.06.2009 to zatankuję Ci do pełna. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dorzucę do tego tankowania- to chyba nie tir żeby tam 200l wlazło W końcu "tyś zaczła ta draka" a czemu akurat 30sierpnia??ps... kombinuje jak koń po górę i nie mogę dojść do tego jak się cytuje.... na innych forach jest jakieś cytowanie selektywne czy cuś a tu nie mogę nic znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, że goorny jakimś turystykiem co 60l mieści nie jeździ. ;) 30 sierpnia mam urodziny, to mogę polać. Jak chcesz cytować, to kliknij przy danych postach na "+cytuj", powinno się zmienić na czerwone "-cytuj". Wtedy na dole tematu klikasz na "odpowiedz" i pojawią się te cytowane posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.