Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Papierosy


Magic/Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Allen Carr "Łatwy sposób na rzucenie palenia" (książka)Jeżeli ktoś chce rzucić fajki to gorąco polecam książkę.Jeżeli ktoś lubi jarać szlugi i nie chce rzucić... również polecam.W Internecie krąży mnóstwo kopii tej książki. Wystarczy poszukać ;) Łatwa, przejrzysta, przyjemna...P.S. Ja rzuciłem przed przeczytaniem. Po przeczytaniu tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że zrobiłem dobrze.Polecam 95% skuteczności.Zalecane jest, aby palić do czasu przeczytania książki.ALLEN CARR Wikipedia <<< klik! NatychmiastoweJednakowo skuteczne dla nałogowych palaczy Bez skutków ubocznych odstawienia papierosów Bez potrzeby użycia silnej woli Bez terapii szokowej Bez żadnych trików i sztuczek Bez ryzyka przybrania na wadzeTrwale skuteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rzuciłem palenie od 1 stycznia i nie przeczytałem tej książki. Właściwie w życiu przeczytałem tylko jedną a była to książka pt "ojciec chrzestny" i od tej pory wiem, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ytnał płucko to przestaniesz palić ;)
Ty to masz te cięte krótkie riposty ;p Ja też rzuciłam... bez książki ;D Za pomocą tabletek Tebax (?), które brałam tylko przez kilka dni i do tego nieregularnie, bo ciągle o nich zapominałam ;p Poszły dalej i spełniły kolejny raz swoje zadanie p.s. to tylko placebo, kwestia nastawienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestescie bo w wiekszosci prszypadków giniecie na miejscu a czas od wszczecia procedury pobrania narzadów do samego pobrania jest długi wiec mało który motocyklista daj organy
Zluzuj pory, jak można na to odpowiedzieć powaążnie, przecież z kilometra widać że to w żarcie.. No i odpowiedziałeś jak mocherowy beret który nigdy na moto nie jeździł i dostosowywał się do słów mass mediów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzuj pory, jak można na to odpowiedzieć powaążnie, przecież z kilometra widać że to w żarcie.. No i odpowiedziałeś jak mocherowy beret który nigdy na moto nie jeździł i dostosowywał się do słów mass mediów.
To była raczej chłodna riposta ze szczyptą cynizmu, czyli coś daleko leżącego od zacofanych wyznawców rydzyka ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.