Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witanie Z Motocyklistami


Kharis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze wiedzieć, że niektórzy odmachują kobietką na chodnikach to ja też zacznę machać i może wkońcu mnie ktoś przygarnie i przewiezie jestem niekłopotliwym plecaczkeim ;)
Zamieść odważne fotki w necie a motocykliści spragnieni hm towarzystwa będą walić drzwiami i oknami ;)pzdrkjujik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele wloczylem sie bez celu. Przejezdzajac przez jedno ze skrzyzowan w rudzie pozdrowil mnie koles na rowerze. Na poczatku myslalem ze cos u mnie nie tak, swiatla nie mam czy cos, dopiero potem podniosl kciuk do gory . Pozdrowilem - pojechalem.Przyjemna sytuacja jednak pierwsza mysl zawsze stwarza pytanie : o co chodzi... co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macham ani nie odmachuje dresom, i kródkospodenkowcom, czy innym bluzowcom. Nie i ch**- foch. Ale za to notorycznie zatrzymuję się przed przejściem dla pieszych, i ustępuję wyjeżdżającym ( za 3 sekundy wyprzedzonym ) autobusom Jak i blokuję niektóre pasy ruchu, żeby wpuszczać tych z ulic bardziej zakorkowanych ( krakowcy puszczarze nie bardzo rozumieją pojęcie uprzejmości, a jazda na zamek jest dla nich pojęciem niezrozumiałym ).Czuję się społecznie usprawiedliwiony w nie-kiwaniu niektórym użytkownikom 2 kółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ogladania w realu to wszystko jest możliwe jak się tylko chce
no to jeszcze tylko miejsce i termin spotkania i jestesmy ustawieni
śmiać się czy płakać???nie ma co plakac....smiej sie anushka jest zazdrosna to się powstrzymam od komentarza...
...i ze kto jest zazdrosny?! cholera..ale off top ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam byle komu nie macham.Nie mam zamiaru robić z siebie małpy,która na każde machnięcie przechodnia będzie machała i robiła fikołki A czy ten przechodzień to przyszły motórzysta czy motórzysta w cywilu przecież z twarzy nie wyczytam.Chyba że ma jakiś "element rozpoznawczy"-kachol czy kurtała na moto wtedy oczywiście pozdrawiam.Może i dziwny jestem ale dzieciakom macham...
Dokładnie tak Boczku, zazwyczaj osoby machające z chodnika to jakieś małolaty, albo jacyś goście robiący ruch sugerujący "do odcinki". Macham z chodnika ludziom nawet w samochodach, jak jest ciemnawo a jadą bez świateł...Kiedy jadę motocyklem, każdego motocyklistę pozdrawiam, niestety tak jak już wyżej napisano najczęściej nie odpowiadają miłośnicy czarnych skór i chromu, ale Was też pozdrawiam i pozdrawiał będę. ;)
śmiać się czy płakać???anushka jest zazdrosna to się powstrzymam od komentarza...
Ty lepiej płacz, może wybawisz nasze dusze, Ave!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to może i ja się podepnę i wniosę coś (a może nic ) do tematu. Macham każdemu motocykliście (oprócz skuterów i motorynek ) , czy to starsza osoba na chromach czy platik czy cross, dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia. Większość odmachuje, ale niestety i zdarzają się takie sytuacje, w których odmachnięcie nie jest możliwe, bo akurat motonita zmienia biegi lub coś w tym stylu, każdy to rozumie, no ale żeby jechać ścigaczem w jeansach i krótkiej koszulce (dobra nie będę się czepiał już tego), kiwnąc a ten na Ciebie patrzy jak byś z kosmosu spadł... Niestety są i tacy. Dziś na stacji podjechał obok mnie do dystrybutora motocyklista , równiez się "przywitałem", a co do machania ludzi, hmm cieszy to Byłem kilka razy na trasie i wiele razy przechodnie "pozdrawiali" kiwnięciem ręki, oczywiście odmachnąłem Również przy okazji pytania o drogi 3 starszych panów siedzących przed sanatorium rozpoczeła się rozmowa o tym gdzie jadę, co zamierzam zwiedzić itp. itp. Jest to miły gest ze strony ludzi, najbardziej cieszy mnie to, jak idą rodzice z dzieckiem i to dziecko ciągnie rodziców jak najblizej drogi , żeby zobaczyc jadący motocykl (ech pamiętam te czasy jak sam tak robiłem ) . To by chyba było na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jadę motocyklem, każdego motocyklistę pozdrawiam, niestety tak jak już wyżej napisano najczęściej nie odpowiadają miłośnicy czarnych skór i chromu, ale Was też pozdrawiam i pozdrawiał będę. ;)
chyba sie zacznie odbijanie ping ponga.....ja jezdze chopperem i zawsze odmachuje bez wzgledu czy cross, scigacz a nawet skuter, a moze to predzej motocyklisci na scigach nie odmachuja?!
Macham każdemu motocykliście (oprócz skuterów i motorynek ) , czy to starsza osoba na chromach czy platik czy cross, dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia.
ja mam 23 lata...tzn ze jestem starszy czy ze mi nie pomachasz?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shemsu Hor oczywiście, że pomacham, o ile spotkamy się na trasie kiedyś (oby tak się zdarzyło) . Chodziło o to, że macham każdemu motocykliście bez względu na wiek i na motor, nie machan tylko skuterom, motorowerom Wczoraj śmiać mi się chciało jak kiwnąłem temu na ścigaczu, a on na mnie się patrzy jak bym z kosmosu spadł Zresztą nie pierwszy raz tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giwera dlaczego od razu się wy..walić ? Długa prostka, śmigasz spokojnie (no chyba, zę tak nie jest ) kiwniesz ręką i juz po sprawie Przesadzamy ? Hm może troszke, ale obrało się w gronie motocyklistów, że kiwanie to coś normalnego , pozdrawianie się. Denerwującą rzeczą może być to, że niektórzy współcześni motocykliści zchodzą na psy (nie obrazając nikogo). Przykładem może być (z mojego jednego tripu) zaczymanie się przy starszym posiadaczu chooperka, który stał na poboczu, potrzebował pomocy, krecił coś tam przy gaźniku, telefon mu się rozładował, więc użyczyłem swojego Niestety po dalszej rozmowie okazało się, że jedynie ja się zatrzymałem aby pomóc, a mijało go 4 motocyklistów. Rozumiem, że mozna nie mieć czasu, ale nie zatrzymać się i pomóc "koledze" ? Niestety taka prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałam tylko taki przykład, można przecież nawet głową kiwnąć, jak ręką sie nie da co do pomocy, to już zdążyłam doświadczyć obojętności motocyklistów kiedy miałam szlif, i o dziwo, jedynie "puszkarz" spytał czy potrzebuję pomocy, wszyscy na motorach sie tylko oglądali i jechali dalej.. no cóż.. life is brutal! a nie wszyscy motocykliści to kumple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, można oczywiście ;) Tylko, że z Twojego postu można wywnioskować, że kiwanie do całej braci motocyklowej to przesada
w takim razie źle wywnioskowałeś albo źle go napisałam, chodzi o to, że oburzanie się o to, że ktoś Ci NIE pomachał - to lekka przesada ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem zmienia sprawę Racja z oburzeniem, że ktoś nie odmachał różnie bywa. Wiele razy mi się zdarzyło machnąć, a z naprzeciwka mi nie odmachnął, bo akurat zmieniał biegi i ręke miał zajętą sprzęgłem, a raz zdarzyło się, ze motonita odmachnął nogą Miłe i zapisane w pamięci chwile z życia motocyklisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shemsu Hor oczywiście, że pomacham, o ile spotkamy się na trasie kiedyś (oby tak się zdarzyło) . Chodziło o to, że macham każdemu motocykliście bez względu na wiek i na motor, nie machan tylko skuterom, motorowerom Wczoraj śmiać mi się chciało jak kiwnąłem temu na ścigaczu, a on na mnie się patrzy jak bym z kosmosu spadł Zresztą nie pierwszy raz tak mam
aha...zrozumialem ze wedlug Ciebie na chopperach to dziadki jezdza ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.