Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A 3 Naraz Sobie Sprawiłem , A Co .. I To Nówki 02.2009


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

to już zależy od psa, 90% będzie czuło respekt do kotów a pozostałe 10% nie- i w tym i mój piesek który przegonił z placu moją białą hondę ale nie było źle, kota miałem 3 tygodnie.
jak ktos sie chce pozbyc kocura to zapraszam do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ciekawe podejście do zwierząt . Ale to już jest regułą , że bardziej pociąga psiarzy wymuszanie posłuchu u zwierzęcia i okazywanie jakie to jest ono groźne . Ja tam wolę przywiązanie za okazywane zwierzęciu uczucie . Kota na siłę do niczego nie zmusisz , musi chcieć , a to wymaga więcej wysiłku niż formowanie zwierzęcia za nagrody i pod presją kary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ciekawe podejście do zwierząt . Ale to już jest regułą , że bardziej pociąga psiarzy wymuszanie posłuchu u zwierzęcia i okazywanie jakie to jest ono groźne . Ja tam wolę przywiązanie za okazywane zwierzęciu uczucie . Kota na siłę do niczego nie zmusisz , musi chcieć , a to wymaga więcej wysiłku niż formowanie zwierzęcia za nagrody i pod presją kary .
Zgadzam sie z Tobą Za to właśnie lubie koty,że mają swoje "zdanie" i zawsze zrobią po swojemu.P.S Giemul,świetne te Twoje sierściuchy,gdyby moja kotka tolerowała innego futrzaka to bym pomyślał nad takim kajtkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym pies jest wierny a koty to dranie sa falszywe
Powielasz stereotyp rozpowszechniany przez właścicieli psów . Zapewniam cie , że kot znacznie bardziej przywiązuje się do właściciela niż pies , tylko trzeba sobie na to zapracować swoim traktowaniem zwierzaka . A już jak ktoś twierdzi że koty są fałszywe to znaczy , że ich nie zna w ogóle . Miałem trzy psy więc wiem coś o nich , i byłem wcześniej wręcz wrogiem kotów . Pierwszego przyniosła do domu żona dla dzieci i tak poznałem te futrowce , są to domowe zwierzęta ale nie zatraciły całkiem dzikości , jak psy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam kotow nie toleruje po prostu mnie brzydza i tyle co nie znaczy ze zaraz bym je wysztkie potopił pozatym pies jest wierny a koty to dranie sa falszywe
o kolejne Twoje mądre słowa , przeczytane na onecie ?Tak jak pisze Giemul na przywiązanie kota trzeba sobie zapracowac , konsekwencją i zrozumieniem zwierzęcia, psu wystarczy dac jesc i jest sie jego bogiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam coś powiem, śmiesznie się to czyta. Wielbiciele kotów naskakują na psy i twierdzą, że głupsze i wystarczy dać jedzenie a się jest bogiem a wielbiciele psów uważają, że koty są fałszywe. Na zaufanie i przywiązanie każdego zwierzęcia bez względu na to czy to kot czy pies trzeba sobie zapracować i powiedzenie, że wystarczy dać pełna miskę psu a będzie się jego bogiem jest głupotą bo to samo można powiedzieć o kotach a wiem co mówię bo całe życie spędzam ze zwierzętami i każde z nich reaguje w taki sam sposób na osobę dającą "jeść", tak samo tyczy się to świń, krów czy koni a nawet osła i kur... Różnica jest tylko w tym czego dane zwierzę potrzebuje by mieć jako taki "spokój psychiczny" to długi i trudny temat jeśli ktoś oczywiście chce rozmawiać na poważnie a nie przekomarzać się czyje grabki są lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.