Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Male Pytanko?


DioboL88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam maly problem dzis wyszlem se z kumplem luftnac sprzeta i na siemcach na obwodnicy stali...nie powiem bo przepisowo nie wylo jak nas zauwalyli wybiegli centralnie na srodek drogi my osto na chamule ja w lewo on w lew i ledwo co wychamowalem przed nim odraz mi kluczyk zap.... mam male pytanko co by bylo jak bym go np potrocil"?jak by sie to potoczylo?wkoncy policjant to poilicjant ale to wtargnieci na jezdnie bo pod kolo sie pcha? i kto by mial racj ja czy on?bo zbytni sie nie orietuje a przyznam sie ze mialm chec wjechac w nich. i z gory sorki za bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potraktowaliby to pewnie jako czynna napasc na policjanta. zeby sie z tego wywinac musialbys miec kamere na motocyklu. Sprawa przegrana z miejca, chyba ze masz swiatka ktory nie jest spowinowacony i nie z rodziny. Ale poniewaz policjant to zawod zaufania publicznego, jego slowo przeciwko twojemu jest silniejsze.ps. Ile to jechales ze nie prawie nie wyrobiles przed "blokada"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybek ty chyba powaznie nie gadasz o tej pale bo jesli tak to jestes bardziej pie**olniety niz ten glina. bo niby skad ten rypniety policjant wiedzial ze czegos tam niema? a jakby mi wyszedl to bym go rozjechal i ciekawe jakby sie tlumaczyl ze mnie pieszo gonil? zatrzymujac pojazd do kontroli policjant musi to zrobic tak azeby nie stwazac zagrozenia w ruchu drogowym. czyli jesli wyszedl na jezdnie to wlasnie stwozyl zagrozenie dla siebie i motocyklisty. jesli stalby na poboczu lub chodniku i bys go tracil byla by twoja wina. ja na twoim miejscu Diobol napisal bym skarge na tego funkcjonariusza z dokladnym opisem zdazenia i wyslal do warszawy do komendy glownej, z zadaniem oficjalnych przeprosin w prasie radiu i tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by mieli pala traktowac ludzi bes prawka to mysle ze 50%motocklistow by musialo nia dostac...
kolejny mit tak jak z tym ze 3/4 wypadkow motocyklistow powoduja puszki.Poza tym wg mnie ktos kto kieruje bez uprawnien nie jest motocyklista a czlowiekiem uzywajacym motocykla wbrew prawu.wszystko jest dla ludzi a motocykle nie sa wyjatkiem. tylko jak sie cos chce robic to trzeba sie nauczyc a nie zaraz sprawdzac czy przypadkiem sie umie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakby mi wyszedl to bym go rozjechal i ciekawe jakby sie tlumaczyl ze mnie pieszo gonil? zatrzymujac pojazd do kontroli policjant musi to zrobic tak azeby nie stwazac zagrozenia w ruchu drogowym. czyli jesli wyszedl na jezdnie to wlasnie stwozyl zagrozenie dla siebie i motocyklisty. jesli stalby na poboczu lub chodniku i bys go tracil byla by twoja wina. ja na twoim miejscu Diobol napisal bym skarge na tego funkcjonariusza z dokladnym opisem zdazenia i wyslal do warszawy do komendy glownej, z zadaniem oficjalnych przeprosin ...
i co jeszcze ? rozjechalbys go to bys zwyczajnie siedziec poszedl a tam juz by ci porzadnie rozjechali dupsko , no dziecinada totana taki tok myslenia, ale fakt, faktem zgadzam sie ze jest to problem taki policjant na drodze, zastanawia mnie tylko po co zdjecia robili skoro wszystko sie legalnie odbylo i jechal z uprawnieniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziecinada totana taki tok myslenia
zgadzam sie w 100%
zastanawia mnie tylko po co zdjecia robili skoro wszystko sie legalnie odbylo i jechal z uprawnieniami.
prawdopodobnie juz maja inne nagrania na wideo innego takiego "drajwera" co im wczesniej uciekl i chca dopasowac motocykl/stroj/kask do nazwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co jeszcze ? rozjechalbys go to bys zwyczajnie siedziec poszedl a tam juz by ci porzadnie rozjechali dupsko , no dziecinada totana taki tok myslenia, ale fakt, faktem zgadzam sie ze jest to problem taki policjant na drodze, zastanawia mnie tylko po co zdjecia robili skoro wszystko sie legalnie odbylo i jechal z uprawnieniami.
czytaj ze zrozumieniem to co napisalem w calosci to pojmiesz. no i zle sie wyrazilem piszac "ROZJECHAL" powinno byc- potracilbym. tak coby niebylo ze zrobilem to specjalnie tylko najzwyczajniej w swiecie policjant wtargna na jezdnie i robil blokade wlasnym cialem.mialem sytuacje kiedys ze mi tak policjant wskoczyl na droge byla tylko mala ruznica jechalem ciezarowka zaladowana do tego na maxa. padal sobie wtedy drobny deszczyk albo raczej mzawka taka sobie byla, i wiezcie mi ze ten baran jak zobaczyl co sie dzieje kiedy nacisnolem hamulce zdebial i stal bez ruchu tylko dzieki mojemu refleksowi jeszcze zyje. ale pszyszedl do mnie do auta jak sie zatrzymalem i przeprosil za to co zrobil. bez mandatu nawet bylo mimo ze mialem 90/50. powiedzial tylko cyt;- ale bym ku*wa narobil przepraszam pana. i za to szanuje takich ludzi, a ten glina z opisu Diobola to dla mnie debil ktorego powinno sie zwolnic z policji bo mysli ze jest pan wladza jak za komuny bylo. AMEN!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była gadka o tym że będą przy kontroli cykać foty motocyklistom żeby w razie czego (np.fotka z fotoradaru) móc zidentyfikować klienta po kasku,kombiku itd.
kabik zmieniam w najbliszym czasie czekam ino na bajzel:D ino wiadomo choc malo prawdobodobne zeby ktos na takim samy moto byl tak samo ubrany jednak moze sie tak zdazyc:P wiec napewno bym nie przyja mandatu jak by mi na takiej podstawie go przyznali abo maja moja rejstracja abo niech to wycipna do kosza. a zdjecia chyba sa i tak czarno biale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.