Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam


nina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkie motocyklistki i motocyklistów, ja wprawdzie w tym roku na forum bede bardziej obserwatorem, może w przyszłym roku bedą dwa kółka (kwestia przakonania drugiej połówki ),ponieważ jednak jeździłam jako plecaczek tamten sezon to tęskni sie trochę za tym dźwiękiem,tą prędkością i ty czymś co daje jazda na moto a to forum daję taką mała namistke tego i dlatego tutaj jestem. Raz jeszcze witam serdecznie ludzi z pasją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina, obawiam się, ze kostuszek nieśmiele chciał poprosic abys i swoje tam zamieścila Więc nie daj sie prosic i dawaj fotki A pryz okazji powiedz w co celujesz (motocykl)
Domysliłam sie że o to chodzi ja strasznie nie lubie oglądać swoich zdjęc i tym bardziej komuś je pokazywać,ale tutaj jest tak fajna ekpia że jak cos gdzieś znajdę to wrzucę. Myślałam o kawce zxr6 ale to się jeszcze zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo ,witam serdecznie kolezanke... hm... jak to mowia chec jest ,wiec mysle ze pierwsze koty za ploty... druga polowke szybko przekonasz...( w koncu bedzie cie chcial uszczesliwic?! nie? ) i predzej czy pozniej bedziesz smigac na wlasnych 2oo. ;)Pozdrawiam... hihihi..zwlaszcza ze ja nie mieszkam za granica jak kostucha :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo ,witam serdecznie kolezanke... hm... jak to mowia chec jest ,wiec mysle ze pierwsze koty za ploty... druga polowke szybko przekonasz...( w koncu bedzie cie chcial uszczesliwic?! nie? ) i predzej czy pozniej bedziesz smigac na wlasnych 2oo. ;)Pozdrawiam... hihihi..zwlaszcza ze ja nie mieszkam za granica jak kostucha :PPP
oj chęć jest i to duża, czasem tak sie zastanawiam czy wytrzymam ten sezon bez moto tym bardziej w tak fajnym towarzystwie co do przekonania drugiej połowki to moze byc ciezko dlatego trzeba chyba bedzie postawic ja przed faktem dokonanym i kupic moto a pozniej na nim przyjechac i sie pokazac heheehhehe mam nadzieje ze sie uda a jak nie no cóż....czas pokaże (mam chyba jeszcze na to rok ) oj ja głupia byłam bo moja druga połowka chciała sobie trzy lata temu kupić kawke własnie, a ja mowilam ze absolutnie nie bo bedzie finito znajomosci heheheh a rok pozniej przyszła kryska na matyska jak to sie mówi hehehhe i teraz ja sie musze glowić żeby jakoś to wszystko pogodzić. Ludzie z za granicy i nie za granicy mile widziani Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ,jak sei ludzie zmieniaja....Ty wiesz co...to moze polowke zmien.... jak moto chcial i juz nie chce...latwiej polowke zmienic niz moto (wybacz ,tylko zartuje):PPPPPStawianie przed faktem dokonanym chyba nie jest najlepsze...ale OSWIADCZENIE(to bardzo wazne) "sluchaj ,jutro jade kupic motocykl" to co innego..albo OSWIADCZENIE" Wiesz ,pare tygodni temu zapisalam sie na kurs prawa jazdy i neistety nie pojde w piatek na piwo ,bo w sobote rano mamm jazdy " brzmi swietnie ;)Nie wioem ,ja tam takiego problema nie mialam ,jak pierwszyn skuter kupowalismy ,to az goraczki z wrazenia dostalam ,juz nei mowiac o nie spaniu 3 dni(zanim udalo sie zalatwic wydzial komunikacji) Wiec polowka dobrze wiedziala,ze to nadciaga tajfun nie do powstrzymania zadna sila ,i odpuscila odrazuKtora twarz znajoma? Ta ruda? Do myslowic to ja jezdzilam tylko w jednym celu rok temu ;)i nie powiem bo mnie wysmiejecie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko on wie że jak nie on to moto ale najfajnie by bylo jakby bylo jedno i drugie hehehe bo przeciez fajnie jest tak mec 3 w 1 heheheheMoże masz racje ze nie byl by to dobry pomysł tak stawianie przed faktem dokonanym jak zapisze sie na prawkoi kupie stroj to wtedy juz bedzie dla niego zielone albo czerwone światło że jednak moto skradło moje serduszko hihihihhi moze jakoś to bedzie.Powiedz co ty tutaj w naszych Mysłowicach robiłaś myślę ze na tym forum ludzie nie sa jakos bardzo wysmiewni Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Nina Kiedyś odwiedzało się Paprocany... piękne czasy Powodzenia i uporu w realizacji marzeń
Dziekuję Paprocany piękne miejsc mam do nich sentyment : teraz Paprocany są remontowane, maja być jakiś knajpki czy budki z piffkiem i jedzonkiem, moze kiedyś sie tam spotkamy :icon_mrgree ;) n:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Paprocany piękne miejsc mam do nich sentyment : teraz Paprocany są remontowane, maja być jakiś knajpki czy budki z piffkiem i jedzonkiem, moze kiedyś sie tam spotkamy :icon_mrgree ;) n:
Wiem , że remontują tam coś a i rację masz, że piękne miejsce...dla mnie również sentymentalne ... achh ale to było kiedyś , sporo lat temu już powoli... Ale może kiedyś jeszcze podjadę posiedzieć nad jeziorem... może się spotkamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe czasem nie trzeba mieć prawka żeby jeździć czymś ale chyba wiem do czego zmierzasz Że to za duża moc jak na 1 motocykl, dlatego na coś 1 Myślałam APRILLA nad 125 RS: icon_mrgreen: tylko proszę sie nie śmiać hihihihihi.Moc jest fajna ale niebezpieczna -- - O tym wiem coś: msn-wink: Najpierw się trzeba bedzie prawko zrobić i zdać, pozniej juz konkretnie mysleć co i jak. : Happy: pomażyć ale to chyba zawsze można hihihihiPzdrWiem, że coś tam remontują ai masz rację, Że piękne miejsce ... Również dla mnie sentymentalne ... achh ale to było kiedyś, sporo lat temu już powoli ... : Msn-wink:Ale Może kiedyś jeszcze podjadę posiedzieć nad jeziorem ... Może się spotkamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do tego właśnie dążę.. za duże moto jak na pierwsze Ale Aprilki czy inee.. a jak najbardziej a moze XJ600, CB500
Tez super choc bardziej mi sie podoba XJ600 niż CB500,ale tak jak mówiłam mam jeszcze na to czas. Bardzo dziękuje za radę wszystkie sie bardzo przydadzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.