Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam


Hexxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ...Wybaczcie ze taka niewychowana jestem i najpierw zamiescilam ogloszenie w kupie ,a dopiero teraz tu...(takie nastawienie zadaniowe wychodzi ze mnie )Mam na imie Ulka ,mieszkam i smigam po Katowicach (czasami gdzies dalej) Przygode z jednosladami rozpoczelam juz nei wiem kiedy ,ale bedzie ze 3 lata oczywiscie od skromnych 50tek ... obecnie jezdze cwiartka Peugeota,i od roku mysle o czyms WIEEKSZYM!!!I to chyba tyle... co moge o sobie powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez milo wiedziec ,mze nie bede tutaj sama,jedna jedyna baba co sie uparla na dwa kolka,i ze nas jest wiecej ;))Dziekuje za piekne powitanie...Co do Satka,to ,wlasnie serce sie we mnie lamie ,bo ta cwiartka to jakby pol mnie ...tyle ze pora dorosnac...Juz za GSkami i Cebulkami patrze ...a jeszcze nawet tej cwiartki nie wystawilam..Jak znajde cos w czym sie zakocham na amen i jeszcze troche ,to cwiarta bedzie musiala poszukac nowego wlasciciela. Tylko Syla czy ty wiesz co ty chcesz wziasc? To nie moto ,tylko skuter...o taki ;)http://www.justbikesmotorcycles.co.uk/images/461717.gifTylko moze nie taki blyszczacy(bo jeszcze nie umylam po zimie no i szyba szybko sie rysuje)O przepraszam-na pewno wiesz co to ,skoro w stopce masz dealerke peugeotem ;) przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez milo wiedziec ,mze nie bede tutaj sama,jedna jedyna baba co sie uparla na dwa kolka,i ze nas jest wiecej ;))Dziekuje za piekne powitanie...Co do Satka,to ,wlasnie serce sie we mnie lamie ,bo ta cwiartka to jakby pol mnie ...tyle ze pora dorosnac...Juz za GSkami i Cebulkami patrze ...a jeszcze nawet tej cwiartki nie wystawilam..Jak znajde cos w czym sie zakocham na amen i jeszcze troche ,to cwiarta bedzie musiala poszukac nowego wlasciciela. Tylko Syla czy ty wiesz co ty chcesz wziasc? To nie moto ,tylko skuter...o taki ;)http://www.justbikesmotorcycles.co.uk/images/461717.gifTylko moze nie taki blyszczacy(bo jeszcze nie umylam po zimie no i szyba szybko sie rysuje)O przepraszam-na pewno wiesz co to ,skoro w stopce masz dealerke peugeotem ;) przepraszam
Dziewczyno wiem jak wygląda satelis - tez handlowałam kiedys Peugeotem a kto mówi że dla mnie poza tym zapytać nie grzech No to teraz zycze owocnych poszukiwań jakies zacnej 500-tki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla ,no walsnie tak dopiero jak napisalam ,to spojzalam na linka w podpisie...wiec przepraszam... Wiec satek bedzie do sprzedania..i na pewno dam Ci znac jak tak sie stanie ;)Na ta chwile to nawet nie wiem za ile go puscic ...bo na teraz 250 tek na alledrogo nie widzialam ,tylko 125 z compresorem.... No i nie umiem sie nawet zebrac do zrobienia ogloszen,a bez tego ani rusz...Czyzbys miala jakas konktretna propozycje Syla? Manka ...slicznie dziekuje za mile powitanie..No i rzeczywiscie masz racje-na ta chwile to juz w ogole nie wiem co chce ...a wybor taki ogromny ,co wcale sprawy nbie ulatwia.... Ale gdy bede kupowac moto ,to raczej nie bede patrzec na firme jaka taka ,tylko na stan techniczny konkretnych egzemplazy oraz to jak mi sie siedziec/jezdzic bedzie... nie wiem czy to dobre i zdrowe podejscie ... ale inaczej sobie tego nie wyobrazam ;)) I za ile wyrwala ta konkretna CB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o wybór między gs500 a cb 500 , jakbym miała 2-gi raz wybierać , wybrałabym cb500 . Miałam pieknego GSa pod względem stanu technicznego i wizualnego , ale jakos tak nie "zakolegowałam" się z nim , sprzedałam w grudniu i teraz szukam powoli czegos innego .Jednak jezeli dysponujesz więszymi pieniążkami , doradzałabym z całego serca cbf 500 , stylistyka juz z tej epoki a i fajna pozycja na motorku Pozdrawiam,S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.