Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pochwalony...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów... Nawet nie wiedziałem że istnieje śląskie forum - o czym dowiedziałem się z forum-południe :-)Stąd pozwolę sobie zrobić copy/paste :-)Nick: Spili Imie: Marcin Skąd jesteś (wpisz poprawna nazwe miejscowosci): Dąbrowa Górnicza Czym jezdzisz obecnie (opcjonalnie): Honda Pan European ST 1300 Czym jeździłaś/eś wcześniej (opcjonalnie): Skoda Octavia :-)Ile przejechałaś/eś na motocyklu/skuterze (opcjonalnie): 1200 km Czym sie aktualnie zajmujesz (opcjonalnie): Wszystkim co pomoże mi mieć za co wlać w motor... Od połowy września br. mam dopiero prawko "A" Zaliczone przy pierwszym podejściu A moje maleństwo to Honda Pan European ST 1300 od 1 września br. Pomimo tego że na karku mam za chwilę 4 dychy to ta Pancia jest.... moim pierwszym motocyklem w życiu Ostatni raz nie tyle jeździłem co przejechałem się na MZ-tce kumpla w ogólniaku jakieś 20 lat temu. No i teraz 20h na kursie A tu nagle rach - ciach i kupiłem moto. No a jak kupiłem to trzeba było do "B" i "C" powiedzieć jeszcze "A" No i od tego czasu zamknąłem moją pierwszą ćwiatrkę ćwiartki sezonu wynikiem 1 200km Bez jakchś większych szkód dla otoczenia Pozdrowienia dla wszystkich...I oby do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jak zarazisz mojego ojca 49.5latek motocyklami to stawiam flache
Podrzuć mu ostatni numer "Motocykla" i pokaż mu porównanie turystyków i chopperów No chyba że to nie jego styl... Próbuj z różnymi. Może w końcu coś zaskoczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.