Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siemanko :-)


aqi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...Co to się rozpisywać... Mam na imie Łukasz, jestem z Siemianowic :-) i że tak powiem jestem zielony w temacie moto Wlasnie ukonczylem kurs na kat. A, egzamin pod koniec maja w katowicach, w garazu czeka juz na mnie fazerek 600 2000 r. pewnie wielu z was uwaza ze na poczatek jest to za mocne moto, ja jestem innego zdania i lepiej jak jest troszke tej mocy wiecej a jeździc a głowa... no i co nie zmienia faktu ze szacunek mam ogromny do maszyny i zdaje sobie sprawe ze gow..o jeszcze potrafiePozdrawiam wszystkich, pare osob tu znam no i zycze szerokosci, 3mać kciuki za egzamin no i przenosze sie do temaciku fazerowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne jaki masz szacunek i ile masz oleju w glowie... predzej czy pozniej i tak odkrecisz manetke - adrenalina robi swoje obys do tego czasu juz przyzwyczail sie do maszyny, opanowal jak lapia hamulce i nabral doswiadczenia jak sie zachowac w jakiej sytuacji:)no i nie zycze jakis nietypowych sytuacji na drodze, bo w takich ratuje jedynie doswiadczenie i odruchy nabyte w jezdzie, im mocniejsza/szybsza maszyna tym zazwyczaj czasu na reakcje w takich przypadkach mniej:)moze zle to zabrzmialo, nie neguje Twojego wyboru:) podjales ryzyko i jest to Twoja sprawa;) po prostu uwazaj i zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie mozesz byc tego pewnien ze ta manetka nie zostanie odkrecona... moze dodam ze mam 24 lata troszke w zyciu widzialem i 7 lat samochodami dzien w dzien jeżdzilem, (nie ma oczywiscie co porownywac doswiadczenia z kat B a z A ale jednak miec 17 lat wsiadac na 600cm3 i byc zielonym a miec 24 i swoje przezyc to juz nie to samo)pozdrawiam dresa w ktorkich spodenkach co mnie dizs wyprzedzal na cebrze w siemianowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie możesz byc tego pewien ze ta manetka nie zostanie odkrecona... [..]
Tak Ci się tylko zdaje przez pierwsze 2-3 miesiące może nie odkręcisz. Wspomnisz moje słowa jeszcze Byli tacy co tez fazera kupili na pierwsze, więc dasz rade:) sa tez tacy co kupili R1 i zyja a i tych co kupili 125 i .....Dużo zalezy od Ciebie, ale nie wszystko. swoje lata masz, to rozumiesz:)Ja życze powodzenia:) zdania prawka, szerokości i do zobaczenia gdzieś..kiedys no i miłego forumowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.