Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polar, Bluza Fśm


Staniol_

Rekomendowane odpowiedzi

Biore dwie sztuki tych stringów. Tylko logo z przodu i z kapturem z tyłu. A i może jeszcze Nick z tyłu.A tak serio:Jak chcecie robic to zróbcie.W tym roku zwykłe bez kaptóra na wzór koszulek.Na pewno pójdą.A w przyszłym roku z kapturem lub polar.A nie sranie z akietami i innymi to na lato będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy ilu będzie chętnych by obliczyć koszta co do reszty to normalne ze na początek muszą być jednakowe z kapturem lub bez ale powiem szczerze ze jak już sie pokryje koszt programowania hafciarki to potem już można to robić na czym chcemy w granicach rozsądku wiec ja tu problemu nie widzę a jak chcecie to mogę sie tym zająć

Ja bym męskie stringi z logiem prosił
płacisz i da sie zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy ilu będzie chętnych by obliczyć koszta co do reszty to normalne ze na początek muszą być jednakowe z kapturem lub bez ale powiem szczerze ze jak już sie pokryje koszt programowania hafciarki to potem już można to robić na czym chcemy w granicach rozsądku wiec ja tu problemu nie widzę a jak chcecie to mogę sie tym zająć
To trzeba zrobić ankiete i zobaczyć ile będzie chętnych osób. A dostęp do jakichś polarów masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dziś o bluzach z firmą która zajmuje się takimi rzeczami i moje pytanie jest takie: haft czy nadruk na bluzach? co do ceny to wszystko zależy od ilości. kolor, rozmiar i krój może być taki jak kto chce. jeśli jesteście zainteresowani to dodam zdjęcia jakie są możliwości wyboru bluz bluza nr 1 jest dostępna w kolorach: biały, granat, żółty, czarny, zielony, czerwony, niebieski, brązowy. Waga: 300g/m2 Sklad: 55% bawełny / 45% polyestrubluza nr 2: biały, czarny, błękitny. Waga: 230g/m2 Sklad: 95% bawełny czesanej / 5% elastanubluza nr 3: biały, granat, czarny, zielony, czerwony, niebieski, szary, brązowy. Waga: 300g/m2 Sklad: 55% bawełny / 45% polyestrubluza nr 4: granat, czarny, czerwony. Waga: 260g/m2 Sklad: 100% bawełnypost-10322-1256062912.jpgpost-10322-1256062921.jpgpost-10322-1256062927.jpgpost-10322-1256062931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec koszty wyglądają następująco przy zamówieniu od 20 szt jeśli zamówienie będzie większe niż 100 szt można zejść z cenna o 10 zl są to koszta z wyhaftowanym logiem gramatury od 280-340 gr jeśli komuś coś to mówi wszystko szyte w Niemczech dostęp w rożnych rozmiarach i kolorach ale standard to czarny i biały haft robiony w Polsce ;)#1 polar cenna 125 zl za sztuke #2 polar cenna 95 zl za sztuke#3 kurtko-bluza cenna 190 zl za sztukepost-14121-1256414509.jpgpost-14121-1256414533.jpgpost-14121-1256414551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informacje od kolegi o takich polarkachhttp://img245.imageshack.us/img245/6250/polarcento2009.jpgGramatura 500g czyli dosyć grube, podobno bardzo przyzwoicie wykonane. Szyje je szwalnia w krakowie. Mam namiary.Cena do negocjacji ale ok 60zł. Do tego trzeba by było je oddać gdzieś do haftu.dostepne kolory: czerwony / + czarne wykończeniaczarny / + czerwone wykończeniapomarańczowy / + czarne wykończeniaTutaj kolejne http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=793711138Mi osobiście podobają się te z ostatniego linka. http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=793710339

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.