Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dział Ku Przestrodze


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do moderatorów - niestety do was - bo niektórzy użytkownicy tego forum chyba nigdy nie nauczą się, że w niektórych sytuacjach po prostu nie powinno się zabierać głosu, po prostu czytać nie idzie jak jakieś osobniki w temacie tragicznie zmarłego motocyklisty urządzają przepychanki, już po raz kolejny, niestety, ale wypadałoby zrobić tam mały porządek - naprawdę i co poniektórym dać parę dni odpoczynku od forum - może coś ich to nauczy, ale pewnie nie kulturybo tak dalej nie może to egzystowaćPewnie teraz obrażalscy napiszą tu parę epitetów na mnie, ale mam to gdzieśmoże trzeba trochę rozwinąć wypociny kudłatego - gdzie opisuje co można i jak i dodać pare zacnych zdańtemat do zamknięcia, pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

może trzeba trochę rozwinąć wypociny kudłatego - gdzie opisuje co można i jak i dodać pare zacnych zdań
Wypociny Kudłatego mają sens ale wierzysz w to, że pewna garstka użytkowników tego forum tak zrobi ?Prędzej mi kaktus wyrośnie.Jestem pewien, że większość osób które założyła temat w Ku przestrodze nawet nie przeczytała tego co wyżej wymieniony kolega napisał.Teksty założyciela tematu, czy ktoś coś słyszał... czy ktoś coś wie więcej czy mniej... Może jest ktoś kto nie życzy sobie być w centrum uwagi w tym temacie, ale są osoby, które żyć nie potrafią bez plotek i ciekawość ich zżera.Co do przepychanek to już czysta parodia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla tego nie robię wpisów w tym dziale. Co kolwiek by tam nie napisał będzie złe. Parę razy zdarzyło mi się widzieć kolizję motocykla z !!!!!!!!!!!! . I co mam napisać? W dniu takim a takim, widziałem na ulicy XXXX motocykl marki YYYYYY o numerze rejestracyjnym ZZZZZZ jak leżał na poboczu po zderzeniu z !!!!!!!! . Czy ktoś zna motocyklistę i wie co z nim? Przecież by mi się tyle epitetów dostało że ze stołka bym spadł. I dla tego nawet jak widziałem wypadek to nie zabieram głosu nie znając kierowcy. Ale to mi się właśnie nie podoba, bo nawet nie znając kolegi powinniśmy zakładać temat, to jest znak że martwimy się o brata, i jego zdrowie nie jest nam obojętne. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie powinno byc tak jak kudlaty napisa:1. nie piszemy w stylu :dzisiaj widzialem czarno czerwonego scigacza na ulicy X.. ktos cos wie?Wg mnie powinno byc tak:1. wpisujmy same wypadki z np woj slaskiego i max 50 km okolice bo zaraz bedziemy miec tutaj mape wypadkow z calej polski a to przeciez forum slaskich2. nie przepychac sie oczywiscie (szkoda ze obecnie sa klotnie)3. piszemy konkrety a nie ze kolega gdzies cos widzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie!Powinno byc na zasadzie jak topic "z czym moge pomoc"Odpowiadac na konkretne kryteria np1) data.2) miejsce.3) stan motocyklisty.4) stan moto.Coś w tym stylu, bo faktycznie tematy typu "moj kumpel widział..." sa przejeba... : )PozdrawiamP.s I oby jak najmniej nowych watków w "ku przestrodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.