Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Polityka Rejestracji Nowych Uzytkownikow.


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich.Nie wiem jak Wy sie na to zaptrujecie ale wlasnie chcialbym poznac to zdanie.Chodzi o rejestracje nowych uzytkownikow. Coraz czesciej sa sytuacje kiedy to uzytkownik zarejestrowany bez zadnych danych osobowych w pierwszym poscie szarga opinie innego uzytkownika. Wydaje mi sie ze takie sytuacje nie powinny miec miejsca. Nawet usuniecie posta ani takiego usera nic nie daje bo temat po takiej akcji ma juz ponad 1000 wyswietlen.Dobrym pomyslem bylo by polacanie nowych czlonkow.Dobrym pomyslem byla by koniecznosc uzupelnienia profilu a po sprawdzeniu go przez admina dopiero udostepnienie wysylania postow.Moze ktos ma jeszcze inne pomysly.Wydaje mi sie ze jest nas na tyle duzo ze kazdy znajdzie kogos polecajacego a unikniemy w ten sposob postow pisanych pod wplywem chwili i przez spamerow.Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym pomysłem będzie po rejestracji możliwość pisania przez kilka dni tylko w dziale np Witamy.
Tylko, że to utrudni dostęp do forum ludzi, którzy trafili na nie przypadkowo, a potrzebują szybkiej pomocy lub chcą zamieścić jakąś ważną informacje.Ja proponowałbym zatwierdzanie przez moderatorów postów nowych forumowiczów. Np. przez tydzień, może miesiąc (zależnie od technicznych możliwości), każdy post "nowego" musiałby zostać przeczytany i zatwierdzony przez moderatora zanim ujrzą go inni forumowicze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorier ma racje, jak ktoś będzie potrzebował pomocy nagle to nie będzie miał dostępu do głównych działów i nic nie zdziałato jedynym rozwiązaniem byłoby utworzenie osobnego działu dla nowych userów gdzie oni by skrobali sobie coś tam wszystko w jednym dziale, tylko że tam pewnie byłby za chwile taki syf że szkoda gadać, no chyba że nowi mieli by dostęp na początku tylko do np. działu witamy i np. szukam pomocywogóle to ja bym był za usunięciem wszystkich co są zarejestrowani 5 lat temu czy kiedyś tam a mają 0 postów, bo jak chciołech się na nowo zarejestrować na nicku BACA to już taki był zajęty i teraz musza kombinować z wpisywaniem kropeczek, a ten user jest z bodajże 2006r i 0 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.