Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koszulki Forumowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Mozesz przeslac jak wyglada taka koszulka? Chce zamowic z 2 a chcialbym je wczesniej obejrzec.[pozdrawiam,brus

Witajcie Ogólnie coraz cieplej a moje koszulki forumowe nie wyglądają już najlepiej i najstarsze to chyba z 5 lata maja Mam zamiar zrobić sobie i myślę przy okazji nowe... koszulki co najmniej lepszej jakości, czarne z logo i adresem forum na plecach (jak zawsze) Ktoś chętny? jakieś zapotrzebowanie na rozmiary? Szacowany koszt to 20-25zł cześć z środków zostanie przekazane na konto forumowe.Pozdrawiam,Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja myślę że warto zrobić liste kto ile i jaki rozmiar i kopiowac ją i nastepna osoba po prostu się dopisze na dole. jak bedzie lista to przelac kase i czekac na koszulki a w między czasie pokazać wzór i rozmiarówke. tak to było na forum suzuki i wszystko ładnie wyszło i co co chcieli to przelali kase i mają koszulki a Ci co nie chciali to pogadali i się na tym skończyło.proszę jedną Mp.s ja mam koszulkę z koszuklowo.pl i przy zamówieniu większym jest taniej i jakość też jest dobra więc polecam ale to już od pomysłodawcy zależy ja tylko proponuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro to raczej nie za dobry pomysł bo to mają być koszulki dla forumowiczów a nie, że sobie ktoś kupi na allegro i potem bedzie myslał, że jest fajny.Lista -> zamówienie -> kasa -> odbiór.Jak coś zostanie to myslę, że i tak się sprzeda ;)Pcheła dla mnie 1x L (+ jeśli bedą z długim rekawem to jeszcze 1x L z długim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka 1 x XS / S, 1 x MLeon 1? Asia 1 x S? Pytlos 1 x XXLSilije 1 x S?Woytec 1 x LBczk 2 x LTatung 1 x XL, 1 x S / XS?Adamus 1 x LTlusty 1 x LDefq 1 x MBrosik 1 x LKinia 2 x S / XS ?Blud 1 x MDaro 1 x MKamil1705 1 x MBaca 2 x LPech 1 x MSD Remus 1 x LVidal 1 x LMiesko 1 x XXXLRespect 1 x MDiabolique 1 x SDawid929 1 x LBoban 1 x S / M ?MarekG 1 x L / XL ? Trollsky 1 / 2 x XXL ? Kenyy 1 x LLeon 1 x MMichałZZR 1 x LPcheła prosimy o rozmiarówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mam w exleu u siebie także nic sie nie zgubi... che pojechac w wolnej chwili wybrac konkretne koszulki itp. jak dostane rozmarówke to odrazu dam znac...te lista jest o tyle wazna ze bedzie wiadomo mniej wiecej rozmiary i ilosc... i to ze te osoby napewno dostana, a to ze np 100koszulek sie sprzeda odrazu nie watpie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.