Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy ślizg


brutus333

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mój syn (starszy) miał pierwszy ślizg skutem. Na piasku ujechało mu koło kiedy wchodził w zakręt i zaliczył glebę. Na pogotowiu założyli mu szynę na prawą nogę po samą dupę, obtarte biodro, rozerwany rękaw i ogólne pokiereszowania. Dobrze że prędkość była mała, z przeciwka nic nie jechało i plac duży że nie wpadł na jakąś przeszkodę. Kuźwa uważajcie na siebie bo licho nie śpi. Pozdro wszym i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie raz leżałem... najgorzej było już na kmx jak przy 60km/h za mocno przedni wcisnąłem i mnie zazucilo... zakret bez motoru przejechalem... teraz 8x5cm szrama na boku prawym poobdzierana klata była i dodatkowo jeszcze mam 20cm bline od lokcia w kierunklu dłoni... nie pierwszy nie ostatni raz...ps. brutus333 tez kocham samochody tak samo jak motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralfązo pod jaką kontrolą jest twój syn? Taką że to ty decydujesz o pojemności?
killer mój młody ma dopiero 11 latwiec narazie o pojemnosci decyduje niestety tatuśco do tej 110-tki moto zostało zblokowane na gardzielu bo było jak na niego zbyt jadowite - hiiiico do kontroli to jezdzi tylko w mojej obecnosci po poteznym podwórzu i wieczorami po ulicy jednokierunkowej - osiedlowej (hol..ie mało ruchliwej )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nic się nie stało chłopakowi poważnego, pewnie stresa miałeś co? i dobrze że wsiada na maszine od razu, ma się bać całe życie? Rozumiem troski ojcowskie, ale nie z autopsji - wiec o kant dupy roztrzaskać moje gadanie. Grunt że nie ma źle.
Na początku nie wiedziałem co mam myśleć, później po opadnięciu emocji pomyślałem że przecież też w tym wieku brewerie się różne wyprawiało. Najpoważniejsza rzecz jaka mu się stała to stłuczone dupsko. W każdym razie uważajcie na zakrętach póki kilka deszczy tego syfu nie zmyje bo można się nieźle przejechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer mój młody ma dopiero 11 latwiec narazie o pojemnosci decyduje niestety tatuśco do tej 110-tki moto zostało zblokowane na gardzielu bo było jak na niego zbyt jadowite - hiiiico do kontroli to jezdzi tylko w mojej obecnosci po poteznym podwórzu i wieczorami po ulicy jednokierunkowej - osiedlowej (hol..ie mało ruchliwej )
o tą 110-ke sie obawialem ale wszystko ladnie wyjasniles:) Pozdrawiam i niech rosnie na nowego rossiego:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie to chyba ze wszystkim jest tak że człek się uczy , potem zaczyna mu np. wychodzić , potem coraz lepiej, i zaczyna się wydawać że jest cacy i se człek pozwala, aż tu nagle ZONK , jak na opamietanie to tylko drobiazg to wszystko wporządku , a nawet wskazane jak anioł stróż pomacha palcem, mnie niedawno tak pomachał na opamiętanie , ale to w innym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.