Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcje Społeczne


jacek75

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze w tym pierwszym linku " aktor Tomasz S. [...] " (nazwisko utajnione ) a w ramce "zobacz takze" - " stockinger . . . "a tak po za tym on propagowal bezpieczna jazde dotyczaca zatrzymywania sie na przejazdach kolejowych a nie jazdy po pijaku. . . a tak serio to jazda popijaku to powinna byc bardzo surowo karana, kazdy jak by mial swiadomosc ze moze isc np na 5 lat za takie gowno to pomyslalby ale to takie ino moje spostrzezenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy surowiej karana to nie wiem może i tak, ale nie czarujmy się kontroli nie ma za wiele ile razy przytrafiła się wam rutynowa kontrola???Motocyklistą jestem świeżo upieczonym ale samochodem już ładnych parę lat się poruszam i nigdy nikt mnie nie sprawdzał, nie słyszałem też od znajomych czy rodziny żeby zdarzały się im jakieś kontrole. Może tu tkwi problem, a druga rzecz to polska mentalność ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to jazda popijaku to powinna byc bardzo surowo karana, kazdy jak by mial swiadomosc ze moze isc np na 5 lat za takie gowno to pomyslalby ale to takie ino moje spostrzezenie..
Ciekawe gdzie byś ich pomieścił skoro rocznie zatrzymuje się pijanych kierowców w liczbie kilkudziesięciu tysięcy. Będziesz darmozjadów utrzymywał? Lepiej do przymusowej pracy ich wysłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie byś ich pomieścił skoro rocznie zatrzymuje się pijanych kierowców w liczbie kilkudziesięciu tysięcy. Będziesz darmozjadów utrzymywał? Lepiej do przymusowej pracy ich wysłać.
dokaldnie Cie popieram...najelpszy system kar dla osob z "mala szkodliwoscia czyn spolecznego" to obowazkowe roboty drogowe.jakis cennik niech wylicza i tak np.. jazda po pijaku to oczywiscie wyrok, cofniecie uprawnien i 10,000 kary i nie do zaplacenia (bo dla bogatych to pryszcz), tylko robot fizycznych, spolecznych liczonych po 5 zl za godzine..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie Cie popieram...najelpszy system kar dla osob z "mala szkodliwoscia czyn spolecznego" to obowazkowe roboty drogowe.jakis cennik niech wylicza i tak np.. jazda po pijaku to oczywiscie wyrok, cofniecie uprawnien i 10,000 kary i nie do zaplacenia (bo dla bogatych to pryszcz), tylko robot fizycznych, spolecznych liczonych po 5 zl za godzine..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sprawy były od zawsze , są teraz i będą w przyszłości .I nic tego nie zmieni . To że dzisiaj więcej tego wyłazi do ludzi to tylko i wyłącznie zasługa szybkości mediów i przekupności ( lub NIE ) pewnych dziennikarzy . Ludziki lubią teraz czytać o takich sprawach więc się je nagłaśnia . Jak inny temat będzie bardziej na topie to takie sprawy się zwyczajnie wygasi smarem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.