Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Taka Tam Przestroga


tapmal

Rekomendowane odpowiedzi

Ku przestrodze. Dziś w Gliwicach koleś zmienił pas na prawy bez migacza a ja w niego pierdut. Miał być fajny koniec sezonu a tu YZF skasowane itp. Przy 40 km h wybió mnie w powietrze motor i ja w drzewo i na ziemie. Motor chodził i leżał na mnie. Przez 20 sekund nie wiedziałem czy już jestem w krainie wiecznych łowów czy żyję. Nie polecam uczucia itp...........................Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze dla ciebie sie tak to skonczylo.Czasami jak sie widzi sposob prowadzenia pojazdow przez niektorych posiadaczy prawa jazdy (specjalnie nie pisze o kierowcach) to chce sie siedziec w domu i czytac forum .Oczywiscie to nie jest jedyny powod takiej ogladalnosci tego serwisu
No Sztruksiku ty to napewno możesz nam duzo opowiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze. Dziś w Gliwicach koleś zmienił pas na prawy bez migacza a ja w niego pierdut. Miał być fajny koniec sezonu a tu YZF skasowane itp. Przy 40 km h wybió mnie w powietrze motor i ja w drzewo i na ziemie. Motor chodził i leżał na mnie. Przez 20 sekund nie wiedziałem czy już jestem w krainie wiecznych łowów czy żyję. Nie polecam uczucia itp...........................Pozdrawiam
Chłopie wracaj do zdrowia ! Dobrze ze jestes tutaj z nami a nie smigas po niebieskich autostradach !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien po wypadku i jakoś leci. Za tydzien do pracy wrócę itp. Jeszcze prośba do forumowiczów. Będę miał oględziny sprzęta i tu pytanie. Jak do tego podejść by nie dać się przekręcić? Podrzućcie proszę jakiegoś linka jak teraz jest ze szkodą całkowitą? Mogę nie chcieć tzw.pozostałości i oddać moto do Allianz a chcieć całość kasy wg. Eurotaxa? Jkie teraz numery będą chcieli zapodać likwidatorzy?Szkody wyglądają dość poważnie. Koło w silniku mam, bak z dziurą jak w Titanicu, połamane plastiki wszędzie, powyrywane koziołkowaniem i uderzeniem w drzewo lusterka plastiki szyba. itp. Dzięki za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co musiaeś czuć też to przeżyłem jak i wielu innych motocyklistów ja natomiast wiele nie pamiętam z mojego wypadku bo straciłem przytomność i obudziem sie dopiero w szpitalu wieć wspułczuje przeżyć i szybkiego powrotu do zdrowia bo napewno jesteś poobijany i posiniaczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.