Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom Ul. Kolejowa 1.07.2009r.


hubertgontarz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam złe info...kolejneW dniu wczorajszym tj. 1.07.2009 r (środa), widziałem na skrzyżowaniu (typu T) ulic Kolejowej (główna) oraz Wyczółkowskiego (podporządkowana) wypadek. Na poboczu leżała szara Honda VTR1000. Nie wiem nic więcej, wyglądała tak jak by Honda jechała drogą główną, a samochód wyjechał na zielonej strzałce z Wyczółkowskiego na Kolejową, nie zauważył Hondy i wjechał w nią.Jak coś ktoś wie, to niech pisze!Kolega ma taki motocykl, mam nadzieję że nikomu nic się nie stało.Motocykla szkoda jak cholera, bo nie raz człowiek pracuje jak wół przez pół roku i więcej żeby kupić wymarzony sprzęt, ale zdrowie ważniejsze. Wiadomo w takim wypadku kierowca samochodu odnosi minimalne szkody, motocyklista dobrze jak przeżyje i jest cały. Oby tak było!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem tam autem już po fakcie. Moto pakowali na lawetę, nie wyglądało źle, ale lagi dobite do silnika.Samochód- Octavia albo coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie, miał tylne lewe drzwi całkowicie wbite do środka. Podobnie jak przedmówca doszedłem do wniosku że kierowca puchy musiał wymusić od Wyczółkowskiego.Mam nadzieję że wszystko się dobrze skończyło dla motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile kolega jechał.Pierd*leni niedzielni kierowcy, wczoraj jechałem drogą z Siewierza do Będzina, jadąc lewym pasem z prędkością ok. 110km/h, idiota w golfie 2 zajechał mi drogę zjeżdżając z prawego pasa na lewy na szczęście udało mi się go wyminąć. Gdyby mi nie odjechał gdy już stawałem przed nim to bym mu wyjeb*ał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdrowie juz lepiej, gips z reki zdjety, rehabilitacja w trakcie, bark i kolana tez bola, ale mam nadzieje ze to sie rozrusza ;)Jesli chodzi o moto to PZU stwierdzilo naprawa jest drozsza niz moto wiec maja mi wyplacic kase, ale najpierw musi sie odbyc rozprawa z korzyscia dla mnie ;)A narazie wszyszcy na urlopie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.