Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawy Spot ,,uważaj Motocykle''


baloo-so

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, film tak stary, że aż trochę żenujące
Mylisz się, to nie jest żenujące a pouczające i powinno zagościć na stałe wraz z kilkoma innymi filmikami nawet tymi bardzo drastycznymi aby uświadomić początkującym jek nebezpieczne hobby sobie znaleźli.Powinien się tutaj znaleźć link do holenderskiej strony z makabrycznymi fotkami robionymi na miejscu wypadków z udziałem motocykli.Podobno motocykliści to twardziele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, to nie jest żenujące a pouczające i powinno zagościć na stałe wraz z kilkoma innymi filmikami nawet tymi bardzo drastycznymi aby uświadomić początkującym jek nebezpieczne hobby sobie znaleźli.
Piotr, czytaj ze zrozumieniem. żenujące jest to że film jest zbyt stary żeby go nie znać i wrzucać na forum jako cos "nowego", czy może uważać że na forum jest ten film nieznany - to jest żenujące, nie film.angielska seria filmów "think" jest świetna i widziałem je chyba wszystkie, a co do idei podwieszenia takich filmów w dziale "ku przestrodze" to jestem zdziwiony że już dawno ktoś na to nie wpadł - np. na forum hondy hornet już ze dwa lata temu widzialem coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angielska seria filmów "think" jest świetna i widziałem je chyba wszystkie, a co do idei podwieszenia takich filmów w dziale "ku przestrodze" to jestem zdziwiony że już dawno ktoś na to nie wpadł - np. na forum hondy hornet już ze dwa lata temu widzialem coś takiego
czy na forum siedzi tylko banda dzieci neostrady (nie pisze tego do Ciebie Burdy tylko ogolnie)bo srednio co 2 miesiace pojawia sie ten filmik odnaleziony przez kolegow pokroju skorpucha i podniecajacych sie tym 50 innym, ktorzy sa tutaj od niedawna....A to juz Burdy do Ciebie... Think jest przyklejone przeciez w DZIALE KU PRZESTRODZE!!! chyba od zawsze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.