Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice Cdn


blady

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety temat mojego dzwona się skasował ale chyba każdy pamięta jeśli nie to może ten link przypomni. www.youtube.com/watch?v=SDzO9Zy9ERQ We wtorek dwa tygodnie temu było ogłoszenie wyroku i dziw... dostała pół roku w zawieszeniu i 50 tyś zadoścuczynienia ale się odwołuje i oczywiście ja tez. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze adwokat tej dziw... uważa ze jeśli ktoś komuś wyjedzie z drogi podporządkowanej przed pojazd i trzeba mocno hamowac to nie jest wymuszenie pierwszeństwa mnie uczyli inaczej. Druga rzeczą o jaka się burzył to jakiś wzór na T bo biegły (oczywiście następny) postawił liczbę dwa w mianowniku a nie w liczniku i według papugi dziw... miałem aż nie cale trzy metry na reakcje a według biegłego tylko metr i sześcdziesiat centymetrów kużwa nie kumam co za różnica 1,6 czy 3 metry wymuszenie jest wymuszeniem ale oni myślą inaczej.Na ogłoszeniu wyroku nie było tej dziw... i jej papugi tylko przysłali jakąś zrytą aplikantkę. Więc wkońcu zacznie się z górki teraz czas na proces cywilny itp. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kużwa nie kumam co za różnica 1,6 czy 3 metry
Hehe,to jest aż 1,4 metra różnicy,pewnie dla nich to kosmos Dobre wieści,warto walczyć.Tylko co sie nagle zmieniło w Twojej sprawie bo z tego co pamiętam chodziło tam o przestawienie tego samochodu i próbe wmówienia ze ona wogóle z nikąd nie wyjechala Co tak nagle sie pozmieniało,pamiętam że musiałes udowadniać filmami jak było a tu nagle taki zwrot w akcji.PzdrM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Smiechu warte kolego jeśli chodzi o przebieg tego procesu...Jeśli chodzi o adwokata to mu sie nie dziwie- taki ma zawod, ale babka, ktora spowodowała wypadek? Mogło sie to dla Ciebie sie to skonczyc tragicznie, a ona jeszcze chce wyjsc na niewinna...Kawał zimnej su...i I tyle.(sorki za epitet, nigdy nie wypowiedzialbym sie w ten sposob o kobiecie, ale chyba jestem usprawiedliwiony )Nie poddawaj się, walcz o swoje!Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze adwokat tej dziw... uważa ze jeśli ktoś komuś wyjedzie z drogi podporządkowanej przed pojazd i trzeba mocno hamowac to nie jest wymuszenie pierwszeństwa
nie przejmuj się tym co mówi adwokat przeciwnej strony to jego praca gadać tak żeby Cię wku.wić i wybić z równowagi psychicznej wszystko jest na dobrej drodze w pierwszej instancji uznana za winną, po odwołaniu tylko cud może uchronić ją przed uchyleniem wyroku.czy miałeś metr czy też trzy na reakcję nie ma znaczenie biorąć pod uwagę Twoja drogę hamowania z dozwolonej tam prędkości.i bierz ją z cywilnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja tyle czasu śledzę temat i cały czas nie potrafię sobie wyobrazić jak to musiało wyglądać...Blade jesteś na pewno w temacie, powiedz mi jak powinno wyglądać zawracanie w tym przypadku, należy się ustawić na najbliższym pasie, czy najwolniejszym tzn na skrajnym prawym? Zdania są podzielone, a szczerze mówiąc nawet na kursie o tym nie mówili.Odwołuj się i żądaj conajmniej 10 razy tyle, masz poważny uszczerbek na zdrowiu, przez długi czas sam nie mogłeś zarabiać na siebie, do tego koszty leczenia, moto itd 50 tyś w tym wypadku to na waciki styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.