Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Droga Na Siewierz , Skrzyżowanie Sarnów Psary


kedzior1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na drodze na Siewierz (w miejscu , gdzie przecina ją skrzyżowanie na Sarnów i Psary) nie daleko za Będzinem miał miejsce dzisiaj wypadek. Uczestniczył w nim mój kumpel , z którym wczoraj latałem. Miał nsr125 Jc22 (kocie oczy). Jechał na Psary , Gościu jadący autem jechał na Siewierz. Według mnie , wyjeżdżał z Psar i nie ustąpił pierwszeństwa mojemu kumplowi ;/ Tyle wiem. Kumpel w szpitalu , nie wiem gdzie , nie wiem co , nie wiem jak ;/ Był tam ktoś może około godziny 19? Wie co i jak? Niestety kumpel był dalszy , nie mam nr telefonu , żeby się czegoś dowiedzieć. Byłem tam i sporo odłamków , więc prawdopodobnie zderzenie było dosyć silne.Pozdro i jakby ktoś wiedział to dajcie znać.Kedzior1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask rozwalony , moto tym bardziej , On w ciężkim stanie w szpitalu , prawdopodobnie przeszczep skóry ;| Tyle słyszałem , ale nie są to pewne informację. Jechał do dziewczyny (do Brzękowic) ;/ Nie jest chyba dobrze ;/ Muszę się tam wybrać do szpitala jak będę wiedział gdzie leży.Tu Jego NSR http://photos.nasza-klasa.pl/16163573/33/m...9ccf6568e2.jpegAle Pozdro i dzięki za infoEdit: Gadałem z Jego Bratem. Nie jest źle - miał jedno złamanie - ręki . Z tym przeszczepem , to mają mu tam wszepić , gdyby mu się goić nie chciało. Kaska cały. On przywalił głową i łokciem gościowi w szybę w auto.Moto ma rozwalony przód, nie skręca wgle w prawo. Na razie śpi w narkozie , po operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już na szczęście w domku Sorka ,że tak późno piszę ,ale na mozilli firefox nie mogłem odpalić tego forum ,a nie pomyślałem , żeby sprawdzić na innej przeglądarce ;PZłamany kciuk u lewej (?) ręki, a druga szyta. Ogólnie jest ok , nie wie tlyko czy nsr jest prosta. Jak będzie prosta to ją zrobi Pozdro i dzięki za wsyzstkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.