Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Za Pajac...


zygmusc

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co chodziło gamoniowi ale moze o moje 200cm i ponad 120kg których na moto nie widać ale oko w oko to już inna sprawa
następnym razem jak się jakiś gamoń się do mnie doczepi to powiem mu że znam Fabia i to mu powinno wystarczyć bo Fabio to jest szef wszystkich szefów a co złego to nie ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze jest jeden sposób coraz częściej praktykowany na moto szosowo-turystycznych, na czoperach też ujdzie, a niedługo i na ścigaczach ( w krakowie już jeżdżą białe policyjne gsx-ry 600 )Biały kask, czarne kombi i taka kamizelka lub pas odblaskowy. W przyrodzie nazywa się to mimikrą Wyglądamy na potencjalnego policjanta po cywilu,
No ciekawy sposób do tego można sobie kupić prawie policyjna honde:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1349867a jak nie to moge Ci sprzedać moja a wracajac do tematu to ja nie wiem jakby sie zachowal w takiej sytuacji, moim zdaniem Twoje postepowanie bylo własciwe.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za ciul.ja juz bym wiedział co takiemu ciulowi zrobić albo bym sobie na niego zaczekał i pozwolil mu na wyprzedzenie mnie a na następnym skrzyżowaniu jakby stał w korku upierdoliłbym gnojowi lusterko lub zaje.... centralnie z buta w szybe tak aby rozprysła się na milion kawałkow albo mają wiecej czasu tak długo bym za nim jechał az bym sie dowiedzial gdzie mieszka i spalił mu to gówno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za ciul.ja juz bym wiedział co takiemu ciulowi zrobić albo bym sobie na niego zaczekał i pozwolil mu na wyprzedzenie mnie a na następnym skrzyżowaniu jakby stał w korku upierdoliłbym gnojowi lusterko lub zaje.... centralnie z buta w szybe tak aby rozprysła się na milion kawałkow albo mają wiecej czasu tak długo bym za nim jechał az bym sie dowiedzial gdzie mieszka i spalił mu to gówno..
Ta wszystko fajnie pięknie on spisze model rejestracje(jak masz) wezmnie osobe za nim stojaca na świadka(a świadek mógł nie widzieć co sie wcześniej stało) ,i masz za parę godzin pod domem niebieskich......i co i to jest minus takiego rozwiązania......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można się irytować, że ja muszę stać w korku, a ktoś sobie jedzie. Ale przecież motocykliści mogą wymijać stojące samochody zgodnie z prawem.
Ostatnio miałam pewna sytuację z instruktorem. Jako,że był to początek jazd, to instruktor zabirał mnie na plecaczka na kopiec. Na światłach omineliśmy pare aut, z czego kierowca pierwszego stojacego na światłach zajechał nam droge po tym jak się ustawilismy. Instruktor i ja mielismy kamizelki z wilka litera "L" a mimo to puszkarz uzył kilku nie ładnych słów zwracając nam uwagę gdzie sie pchamy...Na co z przeciwnego pasa ruchu wyjechał nam kolejny puszkarz z niebieskim małym kogutem w ręce i też nas opier... myśle,że był to "tajniak". Obaj panowie wykazali sie nieznajomościa przepisów i kultury na drodze.Jako,że dopiero zaczynam przygode z moto to nie ukrywam,że boję się takich sytuacji, a bardziej moich reakcji,że wypłacę komus z kasku za to że mnie wkurzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.