Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tragiczny Wypadek Quadowców W Poraju ;/


Nika89

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie wiem od czego zacząć jestem w totalnym szoku...Ciężką mi o tym pisać z kilku powodów pierwszy to że tragedia dotknęła praktycznie naszych Braci, drugi że jestem osobą silnie związana ze środowiskiem ATV i wypadek bądź śmierć każdej osoby z klimatu jest wielką stratą...W sobote około godziny 22 ewentualnie po 22 doszło do tragicznego wypadku w miejscowości naszego ś.p Bladego tzn w Poraju koło Częstochowy...Kierujący i pasażer Quada marki Polaris zderzyli się z samochodem osobowym marki Audii, osobiście nie wiem kogo to była wina, nie mnie to oceniać. W każdym bądź razie najprawdopodopodobniej kierujący Quadem zmarł podczas reanimacji w karetce, a pasażer mam nadzieje że walczy o życie...Przed przyjazdem karetki kontaktowal, starał się mówić....Jeżeli ktoś coś wie na ten temat....Niech napisze.Pomimo to że byłam na miejscy tragedii praktycznie zaraz po zderzeniu nie potrafie tego opisać zbyt wielki szok ((((((((((((((Widok tych 2 mężczyzn, szczególnie kierowcy nieporuszającego się leżącego w kałuży krwi chyba będzię widokiem prześladującym mnie do końca moich dni...;/////:(((([*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuję rodzinie ponieważ strata kogoś bliskiego jest wielką tragedią ale po jakiego grzyba pisać tu o wypadku na Quadzie? Quad to nie motocykl i chyba są fora ATV, na których można opisywać wypadki z quadem. Niedługo zrobi nam się z tego tematu - dziś widziani - i wszyscy będą opisywać jaki to wypadek widzieli.. motolotnia, paralotnia, rower z "dreskorolką". Poza tym Kudłaty napisał w przyklejonym temacie o co chodzi w tym dziale i chyba jakieś reguły obowiązują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął młody mężczyzna ustalają policjanci z Myszkowa. Drugi uczestnik zdarzenia z ogólnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu.Wczoraj około 22.45 w Poraju na ulicy Armii Krajowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, kierujący audi A3 cofając uderzył w quada, którym jechali dwaj młodzi mężczyźni. 18-latek jadący czterokołowcem pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć, natomiast jego 22-letni kolega z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Funkcjonariusze z Myszkowa teraz ustalają dokładny przebiego tego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, jeśli koleżanka była na miejscu wypadku to powinna wiedzieć że to nie kierowca zginoł tylko pasażer. Kierujacy quadem 22-latek był pod wpływem alkoholu sama policja to stwierdziła. 18-latek zginoł powinno sie wiedziec że pasażer zawsze laduje dalej i nie ma szans. Kierujący jest w ciężkim stanie, pozatym już zabił jedna osobe w wypadku ale zostalo to utajnione. Wiem wszystko dobrze bo pasażer był moim przyjacielem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, jeśli koleżanka była na miejscu wypadku to powinna wiedzieć że to nie kierowca zginoł tylko pasażer. Kierujacy quadem 22-latek był pod wpływem alkoholu sama policja to stwierdziła. 18-latek zginoł powinno sie wiedziec że pasażer zawsze laduje dalej i nie ma szans. Kierujący jest w ciężkim stanie, pozatym już zabił jedna osobe w wypadku ale zostalo to utajnione. Wiem wszystko dobrze bo pasażer był moim przyjacielem ;(
a skad wiesz takie rzeczy ze kogos juz zabil skoro bylo to utajnione, tak sie sklada ze ja dobrze znam tego 22-latka i o niczym takim nie slyszalem, nie wiem kto teraz prowadzil quada to moze tylko oswiadczyc policja jesli zbada sprawe...tak czy inaczej szkoda chlopaka ktory zginal jego tez znalem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie mnie to oceniać " chyba napisałam wyraźnie w pierwszym poście! Więc po cholerę się co niektórzy czepiają!?????Jak wiadomo zawsze po każdym wypadku jest 78364783 wersji tego zdarzenia , więc co niektórzy mogliby sobie dać na wstrzymanie i nie wypisywać bredni, bo równie dobrze kolejną brednią wyssaną z palca może być to co napisał niejaki Barts: "[...]kierujący jest w ciężkim stanie, pozatym już zabił jedna osobe w wypadku ale zostalo to utajnione. Wiem wszystko dobrze bo pasażer był moim przyjacielem ;(..." Stało się i się nieodstanie, wypadki się zdarzają takie jest niestety życie...Ile byście nie płakali to i tak Go nie przywrócicie do życia...Sama wiele przeżyłam,więc jedyne co pozostaje to modlitwa i pamięć o Nim.the atv's sky with You [*] r.i.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie mnie to oceniać " chyba napisałam wyraźnie w pierwszym poście! Więc po cholerę się co niektórzy czepiają!?????Jak wiadomo zawsze po każdym wypadku jest 78364783 wersji tego zdarzenia , więc co niektórzy mogliby sobie dać na wstrzymanie i nie wypisywać bredni, bo równie dobrze kolejną brednią wyssaną z palca może być to co napisał niejaki Barts: "[...]kierujący jest w ciężkim stanie, pozatym już zabił jedna osobe w wypadku ale zostalo to utajnione. Wiem wszystko dobrze bo pasażer był moim przyjacielem ;(..." Stało się i się nieodstanie, wypadki się zdarzają takie jest niestety życie...Ile byście nie płakali to i tak Go nie przywrócicie do życia...Sama wiele przeżyłam,więc jedyne co pozostaje to modlitwa i pamięć o Nim.the atv's sky with You [*] r.i.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, jeśli koleżanka była na miejscu wypadku to powinna wiedzieć że to nie kierowca zginoł tylko pasażer. Kierujacy quadem 22-latek był pod wpływem alkoholu sama policja to stwierdziła. 18-latek zginoł powinno sie wiedziec że pasażer zawsze laduje dalej i nie ma szans. Kierujący jest w ciężkim stanie, pozatym już zabił jedna osobe w wypadku ale zostalo to utajnione. Wiem wszystko dobrze bo pasażer był moim przyjacielem ;(
Kolega ma rację... Wiem jak to było... Znam osoby które były świadkami tego zdarzenia! Świadkowie byli przyjaciółmi zmarłego!! Chłopak który zmarł był z mojej ulicy... Znałam go. A Ty dziewczyno najpierw dowiedz się jak naprawde się działo, a później to opisuj !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Ten temat nie został założony po to żeby się wykłócać...Więc uszanujmy pamięć tragicznie zmarłego młodego chłopaka. Wyjaśnieniem przyczyny wypadku zajmie się Prokurator i Policja.
dokladnie, co sie stalo juz sie nie odstanie....;/ nie nam jest dane oskarzac....ja mam tylko nadzieje ze kolega wyjdzie z tego calo, a jesli on zawinil to i tak bedzie mial nauczke i napewno jego zycie nie bedzie wygladalo tak jak do tej pory...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiem jak to było...Znam osoby które były świadkami"? A byłaś tam??Zalosna jestes, zastanow sie co piszesz, nie było Cię tam więc guzik o tym możesz wiedzieć, teraz każdy zna wszystkich i wie najlepiej, opanujcie sie....Macie jakies problemy to pisac na priva a nie robic z tematu jakiegos bagna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.