Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Solidny Warsztacik W Garażu


Rekomendowane odpowiedzi

Byś widział co moze zrobić zle zakuty łancuch to byś tak nie gadał. A zakówka kosztuje od 300zł. A co do klupnicia w głowe to wżyj Pyrlika;]
jak czytam te bzdury , ktore piszesz,to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac !zakUwka , czy zakuwarka kosztuje 300 zl ?synek, Ty nawet nie potrafisz odroznic narzedzia od czesci lancucha ! dobrze , ze wakacje sie juz koncza !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie tez znam takie warsztacik w PSzczynie kolega pracuje w servisie i robi fuchy napewo ma wiecej pojecia nic "młody pasjonat" ceny też super ale nikt go nie reklamuje... A jak tekst z zarówka był do mnie to Nie mam swiateł
Jak ma tyle pojęcia co ty, to mógłbyś sie zdziwić, skoro zakuwanie łańcucha, czy wymiana opon to dla ciebie czarna magia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdo1icie trzy po trzy. Kogo to obchodzi kto wiecej potrafi. Wiekszosc z nas i tak ma juz upatrzonych swoich mechanikow i do niech jezdzi i to nie dlatego ze maja 10 czy 20 zl drozej tylko dlatego ze sie zna ich kupe lat i mozna z nimi pogadac od serca i zaufac bo juz nieraz Ci cos robili a Ty dalej zyjesz Mimo ze wiekszosc rzeczy zrobie sobie sam w grarazu to zwykle po prostu mi sie nie chce. Moto mam po to by nim smigac. Do grzebania mam stara jawke.BTW. juz to widze jak wywazacie kolo po zmianie gumy na osce wkreconej w imadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdo1icie trzy po trzy. Kogo to obchodzi kto wiecej potrafi. Wiekszosc z nas i tak ma juz upatrzonych swoich mechanikow i do niech jezdzi i to nie dlatego ze maja 10 czy 20 zl drozej tylko dlatego ze sie zna ich kupe lat i mozna z nimi pogadac od serca i zaufac bo juz nieraz Ci cos robili a Ty dalej zyjesz Mimo ze wiekszosc rzeczy zrobie sobie sam w grarazu to zwykle po prostu mi sie nie chce. Moto mam po to by nim smigac. Do grzebania mam stara jawke.BTW. juz to widze jak wywazacie kolo po zmianie gumy na osce wkreconej w imadło
ludzie ,przeciez tego sie nie da czytac ,po prostu rece opadaja !!!!po pierwsze tu nie chodzi o to kto wiecej potrafi , tylko o to , ze gosc krytykuje warsztat nawet tam nie bedac , nie wiedzac co rzeczywiscie chlopak potrafi ...po drugie , ja wywazam kola w GARAZU na wywazarce statycznej ,mowi Ci to cos ? jesli nie to zapytaj mechanika w serwisie , albo przyjzyj sie jak wywazaja kola np w motogp .Jesli ktos potrafi i wie co robi to wiekszosc rzeczy takich jak regulacja luzow zaworowych , wymiana i ustawienie rozrzadu , wymiana plynow , filtrow , wywazanie kol , synchronizacje gaznikow ( jesli ma wakuometry ) , wymiana napedow , wymiana lozysk w glowce lub kole , wymiana swiec , i wiele innych zrobi sam w GARAZU .dzieki za dyskusje ale ja znikam z tego tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.