Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie Dla Bałwanów


moto-akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Panie moto-akcesoria, a może by tak obciąć o połowę ceny rzeczy które ludzie chcieli by np. markowe kurtki, kaski z zeszłorocznej kolekcji, a nie smycze, śrubki i inne duperele które zalegają na półce od kilku sezonów.A to "wariactwo" jest chyba naprawdę dla Bałwanów, zwłaszcza takich którym umarła nauczycielka matematyki w podstawówce i nie potrafią obliczyć połowy ceny produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może autor tematu odpowie: czemu wczoraj wieczorem były inne ceny niż w tej chwili? przykład - olej do scottoilera wczoraj był po 22, dzis jest po 35, gdzie normalnie w sklepie kupuję go za 33, więc żadna to dla mnie promocja, co nie zmienia faktu, że skaczecie z cenami jak Wam sie podoba :| lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka, że w nocy system skopał ceny, nie wiem o co chodzi dokładnie bo sie na tym znam jak spawacz na pieczeniu chleba ale sprawa jest taka.Jeśli na dany produkt, który was interesuje była inna cena to dzwonicie do konsultanta i mówicie, że produkt był taniej i chcecie po starej cenie kupować produkt, albo w zamowieniu elektronicznym (czyli przez sklep) napiszcie w komentarzu, że chcecie niższą cenę z promocji.Sprawa załatwiona - sorry, że tak wyszło, ale no cóż bywa i markowy motór może się popsuć, a my nie mamy tylko 1000 produktów, których zmiana ceny to pikuś.A co do markowych ciuchów - ceny są jakie są. Jak producent daję cenę X to nie możemy jest sprzedać towaru za połowę ceny. Jak dobrze pójdzie to na sezon ceny spadną bo są prowadzone (własnie dzisiaj) rozmowy z wieloma firmami z branży.Pamiętajcie tylko bracia i siostry, że promocja taka będzie so niedzieli tylko więc się ruszać tym bardziej ze liczba danych produktów jest mocno ograniczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że nie zdążylem zapamietac cen pozostałych interesujących mnie produktów, manetki saito I też były za 6x zł, teraz 96, interesowal nas namiot 3 osobowy, i tez nie wiem czy miał taka cenę :|
dzwoń i powiedz, że było taniej i już - chłopaki mają dawać ceną jaka była wcześniej. Jak nie powiesz to ci policzą to aktualnej dlatego trzeba zaznaczyć to wyraźnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A co do markowych ciuchów - ceny są jakie są. Jak producent daję cenę X to nie możemy jest sprzedać towaru za połowę ceny. ...
Ciekawe za jaką cenę niemiecki Louis kupił kaski Nolan N84 jeżeli wyprzedaje "resztówki" po 99€... A jakie są ceny tych kasków na moto-akcesoria? Lepiej nie sprawdzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego moto-akcesoria, dostaliśmy taką odpowiedź:"moto-akcesoria.pl12:04:27te ceny które były podane obejmowały tylko produkty które znajdowały sie w naszych magazych, ich ilość była ograniczona. Produkty te zostały wyprzedane po tej cenie promocyjnej. obecnie cena obowiązuje taka jak sprzed promocji."jak widać to nie awaria systemu.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawa jest prosta - ta promocja dotyczy tylko i wyłącznie tego co jest fizycznie w tym momencie na sklepie. Jeśli już czegoś nie ma - a niestety ilośc zamówień jest po prostu masakrycznie duża - to będzie on sprzedany po normalnej cenie, już nie z tej promocji.Napisz mi na PW co dokładnie chciałeś a ja zobacze co się da uszczknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem postanowiłam zabrać głos w tym temacie po raz kolejny.Dlaczego? Bo to promocja dla Mega Bałwanów!!!!!!!!!!!! Dostawałam co rusz to powiadomienia na maila o promocji..zagladałam, zaglądałam...aż w końcu postanowiłam coś wybrać.Lista rosła... Wraz z chłopakiem postanowiliśmy, że zrobimy zamówienie juz na jedno konto.. bo może uzbiera się 300zł i przesyłka gratis będzie.Wybraliśmy sobie towar...ceny były całkiem ciekawe..no wiec, uznaliśmy, ze później puścimy zamówienie. (luby mi jeszcze podtykał ze fajne ceny)No to później szybki podgląd tego co się chce zamówić i tu nagle wielkie Ceny z dupy dosłownie Na forum pojawia się pan moto-akcesoria.Przedstawiamy mu swój problem..a on ciśnie ścieme, ze jakaś awaria. Jejku..komputer sam pozmieniał ceny No ale niech będzie.Mamy pisać do nich i się podobno upominać o te poprzednie ceny.Jak powiedział tak uczyniliśmy. Piszemy do niego dla potwierdzenia na gg.Przedstawiamy im też, co rozumiemy przez promocje -50% Bo po niby awarii ceny nie wyglądały jak -50% procent.Wysłany został mail, dla pewności, ze to dostaną wysłałam na PW panu moto-akcesoria.Całe zdarzenie miało miejsce tydzień temu czwartek i piatek.Do dnia dzisiejszego odpowiedzi nie dostałam, ani na maila ani na PWNagle skończył się cały towar No kur** Wypierdzielać z takimi tanimi ściemami..BałwanyTotalny brak poszanowania klienta...ściema, ściema...i jeszcze raz ściema.Won z oszustami..takich na forum nie potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj jest poniedziałek i niestety tak się składa, że raczej ciężko coś zrobić przez weekend, kiedy nie jest się w pracy. Widać zdecydowanie od razu założyć, że ktoś kto pomimo braku obowiązku jednak robi coś poza kolejnością i stara się aby wasza sprawa była załatwiona. Trochę ręce opadają panu moto-akcesoria jak się go nazywa oszustem. Po to jest ten kanał na tym forum, aby można było się dogadać z panem moto-akcesoria i żeby pan moto-akcesoria mógł załatwić coś nie coś. Na głowie mam 20 takich spraw i wszystkie staram się przecisnąć abyście dostali towar tak tanio jak się da, a tu się okazuje, że jestem oszustem Powiedziałem, że się zajmę to się zajmę - troszkę cierpliwości! ja jestem jeden a tu pełno maili i wiadomości nie tylko z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dogadałam się z Panem Pawłem Oficjalnie też go chciałabym przeprosić, ponieważ wywiązał sie w 100%Jednan w dalszym ciągu moge firme polecić.Poważnie, zanosi sie na to, że cała historia z bałwanami skończy się dobrze No Panie Pawle DziekujeZadowolona klientka Pozdrawiam Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.