Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jeszcze Lepiej


moto-akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Chcemy zmienić wiele rzeczy w firmie i mamy swoje plany, które będziemy wprowadzać w nadchodzącym sezonie. Potencjał magazynowy jest ogromny, ale to mało - chcemy abyście kupując u nas czuli się zadowoleni.Pytam więc - co byście zmienili, co według was jest źle zrobione, gdzie trzeba wprowadzić zmiany? Wskazanym byłoby również abyście napisali od razu jak waszym zdaniem to powinno wyglądać.Piszcie co wam na sercu leży, bo jak widać za oknami (tzn no tak nie za bardzo) sezon idzie więc już teraz trzeba wprowadzać zmiany. (no to czekam na baty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaa...Podejście do klienta powinniście zmienić. Szanujcie se go.. bo jak Wam wiadomo:- Jeden zadowolony klient przyciąga 10 nowych, ale jeden nie zadowolony ... pozbawia was 30- Jak macie promocje, to niech to bedą promocje.. bo dla mnie -50% to nie to samo co -15% , zwłaszcza, ze promocja nazywa się -50% Ktoś ma problem z matematyką i na pewno nie ja!!Może całą ekipę zmieńcie... bo z odpisywaniem na maile, PW i gg też macie problemy.Wstyd.. bo byłam bardzo zadowolona..no ale. dobre czasy się skończyły.Moja sugestia?Zniżki dla forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! reklamą zrobiliście sobie antyreklamę :Di nie wyskakuj kolego moto-akcesoria z tekstem, że zapas sie skończył i jest inna cena, bo po naciśnięciu linka do promocji 50% powinny wyskoczyć tylko towary w cenie -50%, a nie cała reszta objęta dziwną ceną, nieprawdaż?do tego jeszcze ktoś nawija makaron na uszy, że to co widzimy na stronie ma inną cenę :|Skoro cena wyjściowa (przykład) wynosi 128 zł, to w promocji wg mnie i pewnie nie tylko, winna być 64 zł. To czemu u Was jest to 96 zł? (pod szyldem Promocja 50% do wyczerpania zapasów!)to już zalatuje pod UOKiK.post-12302-1265025123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już rozumiem! Promocja jest za "Pół darmo", a nie "Za pół ceny" . Jeżeli coś normalnie kosztuje 400zł i gdyby to coś sprzedali za 200zl to byłoby "jak za darmo", więc sprzedają za 300zł i jest za "pół darmo". Proste i genialne jednocześnie, ale nie dla idiot... tfu... bałwanów.Musze przyznać że obsługa pozapromocyjna jest bardzo dobra. Parę razy coś kupowałem i zawsze miałem wrażenie, że sprzedawcy zależało na zadowoleniu klienta. Poza tym dobrze że jest upust dla stałych klientów (ale mógłby być większy), no i ceny artykułów Louisa mogłyby być bardziej konkurencyjne w porównaniu do innych sprzedających te artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zniżki dla forumowiczów będą już wkrótce, dodatkowo konkursy z nagrodami, a także wiele innych ciekawych atrakcji, aczkolwiek proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.