Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

WitamMiał ktoś przyjemność, bądź nieprzyjemność używać bagażnik centralny firmy SW-Motech.Przykładowy model tutajZastanawiam się nad nim, bo wydaje mi się że nie będzie wyglądał jak tradycyjne rusztowanie i podobno jest możliwość szybkiego odpięcia (to mnie trochę niepokoi, czy nie będzie się luzować podczas długiej trasy)Wszelkie opinie mile widzianePozdrawiamAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitajUżywam stelaża alu rack (oraz bocznych) tej firmy. Przejechałem z nim ok. 7kkm i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Nie ma mowy o jakiejkolwiek niestabilnosci kufra, czy to przy pełnym jego obciążeniu, czy też pustym przebiegu. Także przy prędkościach powyżej dopuszczalnych dla kufrów givi (130km/h) brak jakichkolwiek problemów za wyjątkiem aerodynamicznych. Wykonanie, mocowanie, dopasowanie jest idealne do mojego motocykla. Może jedynym mankamentem w moim przypadku jest dosyć daleko wysunięta płyta do mocowania kufra, co jak wiadomo przesuwa mocno środek ciężkości i trzeba sie do tego przyzwyczaić, zwłaszcza przy jeździe z pełnym obciążeniem. Dużym plusem tej firmy jest szybkie wprowadzanie stelaży dla nowych modeli motocyklów. Z Quck-lock'a korzystam przede wszystkim przy stelażu bocznym. Wiadomo, że bez założonych kufrów bocznych jest to dodatkowy balast, a i estetyka mocno cierpi. Demontaż i montaż jest bardzo szybki i pewny. Przy centralnym raczej jeżdzę z przymocowaną płytą i rzadko ją odpinam. Osobiście polecam.post-957-1265132323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.