Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Bandit 400


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich Mam motocykl jak w temacie i szkuam do niego oponyOpona jaka ma teraz jest metzler 150/70/17R ale jest wyzabkowana i nie da sie na niej juz jezdzic porazka ( motor mial ja zalozona jak go w tym roku kupilem)Macie jakies propozycje i jakies sprawdzone marki oponprosze was opomocpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu w powiedzmy że podobnym motocyklu posiadam Michelin Macadam. Guma dobrze się klei do asfaltu, moja ma już przejechane około 10.000 km i jest jej jeszcze sporo a nie ukrywam że kilka razy zadymiłem nią ;) W zakrętach sprawuje się dobrze, żadnych uślizgów. Polecić mogę też gumę Maxxis Promaxx. Sam jej nie posiadam ale kolega ma, również w podobnym jak ty motocyklu. Nie narzeka na nią ani nic z tych rzeczy. Myślę że powinien się o tej gumie wypowiedzieć, zapodam mu cynk ;)Guma ta jest również bardzo chwalona wśród użytkowników motocykla GS 500. Obie te opony występują w takim rozmiarze jaki potrzebujesz. Wybacz za tak amatorski opis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecić mogę też gumę Maxxis Promaxx. Sam jej nie posiadam ale kolega ma, również w podobnym jak ty motocyklu. Nie narzeka na nią ani nic z tych rzeczy. Myślę że powinien się o tej gumie wypowiedzieć, zapodam mu cynk ;)Guma ta jest również bardzo chwalona wśród użytkowników motocykla GS 500.
Na tym maxisie oblatalem juz okolo 4-5tys km nie moge oniej złego słowa powiedziec dobrze trzyma sie na mokrej jak i na suchej nawierzchni szybko sie dogrzewaja. Dobrze trzymaja sie w winklach nie lapia uslizgów. W stosunku do poprzedniej opony na tym samym dystansie o wiele mniej sie zurzyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to znowu ja nawineła mi sie oponka Dunlop ArrowMax GT501 J nówka nie uzywana tyle ze jest 2406 opona wyglada bardzo dobrze jak na ten rok (jakby nowa ze sklepu i nawet naklejka jest)no i cena 220zl co o niej myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w zeszłym roku kupiłem nówkę z salony tylko z dotem z 2006r i nie narzekam.... jeżeli tylko wszystkie współczynniki i wartości opony zgadzają sie z tymi co producent zaleca to ja bym brał... to jest jednak o ponad połowę taniej a jak nówka to nówka... no jeszcze w zależności jak przechowywana była... ale jak okej to lepiej taką nieużywaną z 2006r niż używaną z 2008r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta byla dobrze przechowywana bo naprawde widac po oponie jak ja przechowywano .Znajomy znalazl mi koreanska opone jak juz pisalem za 250 zl ale mi sie wydaje ze ta jest o wiele lepsza. ta opona jest w rozmiarze 150/70/17R taka jaka wlasnie ma do niego byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.