Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym przed zakupem motocykla zaopatrzyć się w ciuchy i mam do was pytanie co sądzicie o tych produktach, które mam w planie kupić. Na całość chcę wydać do 2000zł. Dodam, że rękawice już mam.Kask → KASK HJC SAMURAI Zbroja → BUZER V CAN VP711Spodnie → ? (w grę wchodzą też same ochraniacze ale nie wiem jak to zdaje egzamin)Buty → ? Jeszcze nie wiem co kupię za 2oo ale coś ze sporta albo golasa mi się widzi. Wyczytałem też, że motobazar w Katowicach będzie 7 marca i tu mam pytanie – da się tam wyrwać jakąś okazję ? Bo nigdy będąc na takich imprezach nie wgłębiałem się w ceny i tak sobie myślę czy nie poczekać do tego bazaru ;) Pozdrawiam i wesołych życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Co do kasku, malowanie wydaje się nieco kobiece, ale to kwestia gustu, (jednocześnie waga kasku 1550 g niejako dyskwalifikuje go dla kobiet, moja kobieta się w nim kiepsko czuła). Poza tym brak deflektora (można dokupić) i podwiewa po brodą. Za te pieniądze nie ma się co spodziewać fajerwerków. Kask raczej poprawny. Co do v can'a to nie potrafię nic konkretnego powiedzieć, no ale pewnie lepsze to niż nic. Co do spodni to poszukaj tematów na forum, w okolicach 3-4 stówek kupisz coś rozsądnego, buse, modeka, richa. Ochraniacze - jasne, fajne rozwiązanie na gorące dni, szukaj takich z co najmniej 3 paskami mocującymi i zawiasem, spokojnie w okolicach stówy znajdziesz Buty - szukaj na forum, dużo było tematów. No a jeśli chodzi o motobazar, jak sama nazwa wskazuje, "bazar", można by się więcej spodziewać jeśli chodzi o ceny.. Ale jak to bywa, czasem się "trafi" okazja Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.