Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdze w Tschulu, to chyba jeden z najtańszych i dość popularnych skórzanych kombikow.Nie narzekam na niego, świetnie leży no i choc jeszcze nie sprawdzilam jak sie sprawuje w wypadkach/poslizgach ( i mam nadzieje ze jeszcze dlugo nie sprawdze ) to czuje sie w nim bezpiecznie.Jednyna wada jest to ze ochraniacze nie sa wszyte tylko sa w takich "kieszonkach" na rzep.Owe rzepy strasznie drapią, zarowno przy ubieraniu jak i w jezdzie ( chodzi glownie o kolana), ale jak sie zaloży legginsy albo cos w tym stylu pod to problem znika.Ahh no i tylko jedna kieszen Z wad to chyba wszystko Gdzie kupilam? allegro.pl, razem z butami, rekawicami, i żółwikiem na plecy zabulilam ok.1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Dainese Lady super! Ja miałam IXS kombik, kupiłam w Szpili za 1600 zł. Z plusów to super wyprawiona skóra, miękka. Kieszonki w kurtce dwie w spodniach jedna. Jakość wykonania super, slidery miał na rzepy, ochraniacze w łokciach, na kolanach, na biodrach, barkach i kręgosłupie. Dobrze leżał :D Nie miałam obwiśniętego tyłka ani nie wyglądałam jakbym włożyła za duży o dwa rozmiary męski kombik :D Było mi w nim ciepło późną jesienią chociaż miałam tylko cieniutki sweter. Ja byłam z niego bardzo zadowolona i jeśli kiedyś znowu kupie skórę to Dainese albo IXS'a. A wyglądał tak (czarno, szaro biały):http://www.allegro.pl/item570253638_kombin...m_52_i_106.html - tu akurat męski ale pani tez jest pokazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Jednyna wada jest to ze ochraniacze nie sa wszyte tylko sa w takich "kieszonkach" na rzep.Owe rzepy strasznie drapią, zarowno przy ubieraniu jak i w jezdzie ( chodzi glownie o kolana), ale jak sie zaloży legginsy albo cos w tym stylu pod to problem znika.Ahh no i tylko jedna kieszen [...]
Czy ja wiem czy to taka wada,takie odpinane kieszonki na ochraniacze czasem sie przydają np.jak się chce kombi wyprać Sam śmigam w Tschulu i jakoś nic mnie nie drapie,chyba że damskie wersje są takie...drapiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..kolejny raz polecam Dudziak Chełmek. Kombi z bardzo dobrych skór szyją na miarę. Obmierzą Cię, uszyją i tak będzie do figury dopasowany, że facecie na ten widok ...he he
dzieki, napewno zadzwonie i sie dowiem, tylko, że szycie na miare to pewno drogi wydatek myslalam ze kupienie motocykla to ciezka sprawa, ale z kombinezonem to chyba bedzie dopiero armagedon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pomierzyć damskie kombiki IXS,Alpinestars,Dainese,Berick bądź pofatygować się osobiście i uszyć sobie na miare kombinezon z PSI. Z tańszych polecam również Hein Gericke i Tschulla.Nie polecam Suomy. Mają damski model,ale niestety kombi w porównaniu z w/w markami jest cięższe i skóra nie chce się rozbić.Ciężko powiedzieć co by Ci pasowało,musisz pomierzyć i dopasować do siebie powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama jeżdżę w IXS . Godne polecenia oprócz tej marki to: ArlenNess , ALpinestars, Suomy, Berik , Held no i rzecz jasna Dainese . Carlos ma racje , że z damskimi skórami tzn z kombinezonami 2 czesciowymi nie jest jeszcze łatwo w Polsce- a bynajmniej nie są one tak dostepne jak dla Panów.Wszystko zależy od pieniążków jakie chcesz wydać , stylistyki która Ci sie spodoba no i tego w którym najlepiej będziesz sie czuła.Pozdrawiam,Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a moze najpierw powiedz jakie ceny Cie interesuja i czego oczekujesz po kombinezonie, majac 600rr to pewnie garba bys chciala a on nie w kazdym modelu jest, zwykle garby sie montuje w tych drozszych i przeznaczonych glownie na tor kombikach.okresl sie najpierw czego potrzebujesz to wtedy doradzimy. bo jak narazie to mozna Ci polecic tylko producentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hehe nie zauwazylem, stwierdzilem ze jak swiezy (odkopany) to aktualny ;Pto w takim razie niech sie kolezanka pochwali co zakupila
Już o tym poście zapomniałam kupiłam Berika dwuczęściowy. Jestem średnio zadowolona:) chyba w następnym sezonie pokusze sie na PSI szyty na miare, słyszalam że szyją także dla Dainese.Jeszce wie ktoś może gdzie w kozłowej górze jest facet co sprzedaje używane kombii? ale to chyba temat na osobnego postaDzieki za wszytskie podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.