Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Wsadzić By Wreszcie świeciło


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie wiem czy w dobrym miejscu ten temat ale potrzebuje pomocy. w moim moto mam zamontowane fabrycznie żarówki bo bardzo małej wydajności 12V 15/20W z kołnierzem. żarówka typ p26s. poszukuje żarówki mocniejszej takiej samej lub innej którą mógłbym tam zamontować by wreszcie coś porządnie świeciło. jest to moto z 1994/5. proszę o namiar na firmę która może posiadać lub sprowadzić takie żarówki lub pomoc jak rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie wiem czy w dobrym miejscu ten temat ale potrzebuje pomocy. w moim moto mam zamontowane fabrycznie żarówki bo bardzo małej wydajności 12V 15/20W z kołnierzem. żarówka typ p26s. poszukuje żarówki mocniejszej takiej samej lub innej którą mógłbym tam zamontować by wreszcie coś porządnie świeciło. jest to moto z 1994/5. proszę o namiar na firmę która może posiadać lub sprowadzić takie żarówki lub pomoc jak rozwiązać ten problem.
stary powiedz mi jak to mozliwe ze znalazlem takie w sekunde na allegro a ty nie? http://moto.allegro.pl/item577721253_zarow..._20w_od_ss.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary powiedz mi jak to mozliwe ze znalazlem takie w sekunde na allegro a ty nie? http://moto.allegro.pl/item577721253_zarow..._20w_od_ss.html
tak widziałem je ale one nie świecą tak by umożliwić bezpieczną jazdę w nocy a świeci ona ledwie co lepiej od tej co posiadam wiec szukam innych rozwiązań wierz mi to naprawdę nie świeci tak dobrze to i tak dalej tylko 20W sam sprawdź jaką masz w moto albo w puszce......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś wcześniej czy prądnica wyrobi na żarówkę 55W?Celowo w tym skuterku jest inny typ żarówki aby nikomu nie wpadło do głowy zamieniać na mocniejsze.
nie wiem nie sprawdzałem <nie wiem gdzie i jak > ale widziałem podobny i miał o wiele mocniejsza lampę niż mój ale to było dawno i w tedy jeszcze się nad takimi sprawami nie zastanawiałem a teraz nie wiem co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.