Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się komuś nie chce szukać to tu sa linki ;)https://ssl.allegro.pl/item563343215_damski...ent_feliks.htmlJedno ale, nic nie pisze z czego są zrobione ochraniacze bo (? 5 półtwardych-anatomicznych protektorów (barki, łokcie, plecy), umieszczonych w kieszeniach ) nie mowi o nich kompletnie nic...http://www.moto-feliks.pl/shadow.htm - a tu strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowośc - ale w sumie juz duzo osób sie w nia u mnie zaopatrzyło :Kurtka Ozone Duke - wyjsciowo 299 zł Spodnie Ozone Attack - wyjsciowo 289 złCiuszki te zrobione juz są z konkretnego tekstylu (600D ) posiadaja wszystko co trzeba - atestowane protektory ramion i łokci , spodnie - protektory kolan , ochraniacze sa wyjmowane , do tego wypinana podpinka ocieplajaca , elementy odblaskowe , fajna ( jak na mój gust) stylistyka i przede wszystkim przystepna cena a bardzo dobra jakość.Foty podeslę jutro - nie mam dzisiaj w robocie aparatu aha ceny oczywiscie w przypadku decyzji zakupów u nas - ulegaja zmianie - kontakt na pw lub GGPozdrawiam,Sylwiawww.damir-team.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowośc - ale w sumie juz duzo osób sie w nia u mnie zaopatrzyło :Kurtka Ozone Duke - wyjsciowo 299 zł Spodnie Ozone Attack - wyjsciowo 289 złCiuszki te zrobione juz są z konkretnego tekstylu (600D ) posiadaja wszystko co trzeba - atestowane protektory ramion i łokci , spodnie - protektory kolan , ochraniacze sa wyjmowane , do tego wypinana podpinka ocieplajaca , elementy odblaskowe , fajna ( jak na mój gust) stylistyka i przede wszystkim przystepna cena a bardzo dobra jakość.Foty podeslę jutro - nie mam dzisiaj w robocie aparatu aha ceny oczywiscie w przypadku decyzji zakupów u nas - ulegaja zmianie - kontakt na pw lub GGPozdrawiam,Sylwiawww.damir-team.pl
HiHmmm w sumie można się zastanowić - mam do was jakieś 60 km jeśli to są ceny wyjściowe to przy zakupie Kombi, kasku, rękawic, i butów pewnie uda się wyciągnąć jakiś maly rabacik Fotki kurtki i spodni już oblukałem - całkiem całkiem ... Fajny zestawPozdrawiamDamianPSSzkoda, że stronka uboga - aż się prosi o rozbudowę, jakieś foty, oferty specjalne z dobrą ceną... itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że stronka uboga - aż się prosi o rozbudowę, jakieś foty, oferty specjalne z dobrą ceną... itd
no nam tez przykro że taka uboga , ale Rzymu od razu nie wybudowali - za jakiś czas wkroczymy z nową stronką . A u nas wszytskie oferty mogą być specjalne wszystko jest do obgadania i dogadania .Jezeli jestes zainteresowany - Wal na Pw - podam cenki finlane przy zakupie zestawu spodnie + kurta.Pozdrawiam,sylwiawww.damir-team.plP.S.: mamy znajomych w Lędzinach , więc jakby co - mozna się jakos zgadac .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Feliksa, i jestem bardzo zadowolona. Będą mieli swoje stoisko w niedziele na moto bazarze. Facet, który ma tą firmę, który ją otworzył, szył kiedyś dla retbike, ale podobno odszedł bo zmusiła go sytuacja wewnatrz firmy. W kazdym razie, według mnie Feliks lepiej szyje, bardziej wymiarowo niż retbike. Oczywiście, mówię pod swoim względem, i tego jak ciuchy tych dwóch firm na mnie wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.