Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xj 600


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

To elektrozawór oleju podgrzewającego gaźniki, a nie pompa.Gdy cieknie z prawej jego strony (wlot) to musisz wymienić wężyk lub opaskę na wężyku (jeżeli masz starsza wersje z wężykiem), lub podkładki miedziane pod oczkową końcówką wężyka/rurki.Jeżeli cieknie z tylu elektrozaworu (wylot, od strony kranika) to tez najprawdopodobniej wężyk lub opaska. Ale zdarza się, że kruciec jest pęknięty (kruciec jest wciskany w korpus elektrozaworu), ale to da sie naprawić.Może też ciec na połączeniu miedzy cewka a korpusem elektrozaworu, ale nie spotkałem sie z takim przypadkiem.Zacząć musisz od dokładnego zlokalizowania wycieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary.Wydaje mi sie ze to z tego węzyka z prawej strony,ale kapie po tyle (od strony cylindra płaska powierzchnia),no nic juz wiem w czym problem to jak sie zrobi ciepło badz na wiosne trzeba zrobić to.edit:ej słyszeliście cos o oponach SHINKO?? cóż to ponoć jest to koncern Michelin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie/Panieze juz chłodne wieczory to człowiek se siedzi i mysli co by tu zrobić, przerobić,a że moja xj jak widzieliście i tak już jest w znacznym stopniu "inna" wiec wpadłem na pomysł:-wielu pomyśli, ze głupi badz po co przecież xj to nie maszyna do przeróbek dobra ale;zawsze mi sie w motungach podobało wypełnienie(zeby od strony koła błotnik był na równo.)Wiecie o co chodzi:).Tu sie rodzi moja wątpliwość i pytanie z czego zrobic wzór, szablon,bo jako sam materiał myślałem użyc żywicy epoksydowej i maty.no i najwiekszy ból i to mnie powstrzymuje mocowanie rejestracji jest razem z tym błotnikiem i trzeba by przyciac;(.Macie jakis pomysł czy całkowicie odradzacie.Badz macie cały błotnik w bardzo tanich pieniążkach. POzdrawiam Bodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam shinko zalozone przod i tyldosyc sliskie sa, juz pare razy mialem uslizg tyluale przod trzyma dobrzeprzy jezdzie po bialym nawet na sucho wyraznie czuc pogorszenie stabilnosci nawet przy jezdzie na wprostna mokro jechalem pare razy i nie jest tak zle ale wiadomo ze to raczej ostrozna jazdamysle ze za taka kase jak zaplacilem nic lepszego kupic sie nie daa xj to przeciez nie hayka wiec te opony sa przyzwoite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.