Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Hayabusa 1300


Jot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam Mam mały problem który dotyczy amortyzatora zabieraka ,występuje na nim luz miedzy zębatką a kołem , chciał bym to wymienić . W servisie powiedzieli mi za wymianę 400 zł a to jest tylko kawałek gumy . Macie może jakiś namiar kto sprzedaje takie części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam mały problem który dotyczy amortyzatora zabieraka ,występuje na nim luz miedzy zębatką a kołem , chciał bym to wymienić . W servisie powiedzieli mi za wymianę 400 zł a to jest tylko kawałek gumy . Macie może jakiś namiar kto sprzedaje takie części ?
Jeśli myślę o tym co Ty to jedynie oryginał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie płacze lecz pytam jak trzeba będzie zapłacić to zapłacę chyba można zapytać co nie .
Witam Ja posiadaczem sokoła nie jestem ale co do części wiem ze warto poszukać na ebayu, można tam znaleźć dużo części. Ja ostatnio szukałem napinacza rozrządu w serwisie mi powiedzieli 550 zł ;/trochę mnie przeraziła ta cena ale na allegro znalazłem odnośnik do strony gdzie są same oryginalne części i za napinacz oryginalny zapłaciłem 250 zł wiec dość spora różnica. w USA znalazłem za 200 zł ale tam znowu koszt przesyłki jak się jedną rzecz zamawia to jest dość spory ale i tak się bardziej opłaca niż w serwisie.Tak więc radze szukać i życzę cierpliwości bo można dużo przyoszczędzić Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam tam troche luzu ale raczej bym sie tym nie przejmowal jakos wybitnie. jak nie sa popękane to mozna smigac.
tak tylko że na drugim lub trzecim biegu jak puszczę manetkę a później oczywiście delikatnie odkręcę to zaczyna zrywać trochę źle się z tym jeździ ,napęd mam nie dawno wymieniany,łożyska też tak że nie biorę go pod uwagę bo to też mogła by być przyczyna większego luzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

elvis @ 28.05.2009 08:37Pewnie że można po to forum jest.
to po co głupio odpisujesz?? nie rozumiem takich ludzi jak ty!kupić taki motocykl to żaden problem, a to że ktoś chce go utrzymać jak najtaniej to chyba normalne... chyba lepiej kupić coś 200zł taniej i resztę wydać na benzynke, niż dać zarobić żydkom z serwisu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.