Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Gsx 1400


Bishop

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje!Odnośnie Twoich pytań, to myślę że po jakimś czasie sam sobie na nie odpowiesz Tego typu wątpliwości zazwyczaj powinno się mieć przed nabyciem
wątpliwości to nie mam żadnych szukałem dużego moto sam nie jestem mały wiec praktycznie wybór był ograniczony GSX 1400 lub XJR 1300 ale większość znajomych odradzała ze wzgledu na starą konstrukcje a przesiadłem się z Zephyra 1100, a w zapytaniu chodziło mi o sugestie co się najczęściej wali czego po prostu pilnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

wątpliwości to nie mam żadnych szukałem dużego moto sam nie jestem mały wiec praktycznie wybór był ograniczony GSX 1400 lub XJR 1300 ale większość znajomych odradzała ze wzgledu na starą konstrukcje a przesiadłem się z Zephyra 1100, a w zapytaniu chodziło mi o sugestie co się najczęściej wali czego po prostu pilnować.
Przejeździłem ten sezon (pierwszy na tym motocyklu) i doszedłem do wniosku,że rzeczą ktora sie chyba nigdy nie sypnie w tym moto jest silnik,bo ma taki zapas mocy,że do nawet dynamicznej jazdy wykorzystuje sie typowo samochodowy przedział obrotów,czyli do 5-6rpm. a gdzie tam koniec skali.A najczęściej miedzy 2,5-4,5 rpm.Ale zresztą o tym to chyba wiesz sam doskonale.Ja do tej pory czyli przez tegoroczne 5tys. km. złapałem tylko gumę z tyłu.Aha,no i wymieniłem chłodnice,bo oryginalna sie sypła późnym latem.Właśnie chłodnice w tym modelu są nie do naprawy.Trzy wywołane warsztaty i każdy tylko ręce rozkładał,że alu i tylko klej,a jak pokleił to poszła w innym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

co do porównania przed gsx (aktualnie) miałem właśnie dużego bandytę :D ogólnie silnik troszke słabszy w gsf :D ale zsiadajac z gsf i wchodząc na gsx czujesz ruznice jakbys przesiadł sie z forda focusa do mercedesa s klasy jest poprostu duzo wiekszy szerszy i ciezszy a poza tym jak nie masz min 176cm wzrostu bedzie ci ciezko dosiegnac gleby stopa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.