Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

1000 Rr Czy Gsxr1000 K3/4


jaciub83

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko który z tych modeli wybrac wcześniej jeździłem gsxr 600 k1 który z nich (1000 rr vs gsx1000r k3/4) będzie bardziej przyjazny jak dla człowieka który sie przesiada z klasy 600 i oczywiście mniej usterkowy, do jazdy codziennej nie na tor.z góry dzięki pozdrawiam wszystkich .ps. kwota na moto to ok 20000pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko który z tych modeli wybrac wcześniej jeździłem gsxr 600 k1 który z nich (1000 rr vs gsx1000r k3/4) będzie bardziej przyjazny jak dla człowieka który sie przesiada z klasy 600 i oczywiście mniej usterkowy, do jazdy codziennej nie na tor.z góry dzięki pozdrawiam wszystkich .ps. kwota na moto to ok 20000pln.
1000 k3 i k4 to ogolnie ciezkie klocki.. jak chcesz porownac to decyduj sie na 1000 k5 bo fajnie sie prowadzi i ma zajebiste osiagi..blady 04 tez jest fajny i wg mnie ma najfajnieszy ze wszystkich design.. mocy ma porownywalnie do k3, k4 (jest jednak slabszy od k5), ale napewno sie zdecydowanie najlepiej prowadzi z tych wszystkich...ja mialem 1000 RR 05 (to ten samo model, co 04) i bylem zachwycony tym motocyklem.Sprawdz tylko czy ma exup, bo jak nie ma, to dupa... w ogole dolu nie bedzie mial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba sprzety osiagi maja podobne, tym modelem honda w koncu byla w stanie dogonic litrowego gixera ;) jak jezdzilismy z gadgetem to praktycznie ida leb w leb. Gsxr wizualnie wydaje sie wiekszy no i na moje jest wygodniejszy od 1000rr.Ja bralbym to co sie trafi w lepszym stanie/pieniadzach.Osobiscie 1000rra mi podpasowala i jestem mega zadowolony z tego motocykla Jedyna wada to eletryka, padaja alternatory.. u mnie naszczescie poki co caly czas bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.