Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha V-max 2009


cybek1984

Rekomendowane odpowiedzi

V-max jest moim zdaniem dosc ciekawym motocyklem... Do szybkiej jazdy sie srednio nadaje bo jest goly, do wolnej jazdy sie srednio nadaje bo nie skreca, do turystyki sie srednio nadaje bo spalanie niemale, do miasta sie srednio nadaje bo za duza krowa z niego... ale to chyba wlasnie ta niepraktycznosc i brutalnosc jest w nim pociagajaca. Troche jak z drogimi samochodami sportowymi - niepraktyczne, paliwozerne, niewygodne a mimo to wielu o nich marzy i uwaza te cechy nawet za atuty A cena jak to cena - dla jednego duzo dla innego nie, wloskie motocykle kosztuja nierzadko kilkakrotnie wiecej, do tego ciagle sie psuja i malo kto podejmuje sie ich naprawy, a mimo tego producenci na brak zaiteresowania nie moga narzekac... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V max to motocykl jedyny w swojej klasie stylistyka albo sie podoba albo nie , jeździłem modelem 2009 wrażenia trudno powiedzieć prowadzenie nie jest złe są zwrotniejsze modele moim zdaniem ten bike sie lubi albo nie . cena jest spora ale jak kogos stac to moze sobie kupic pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiedziałem, że tyle osób na forum ujeżdżało starego V-maxa, że tak doskonale się orientują w jego właściwościach jezdnych
wiesz jak to jest.... V-max to taka kicha ktora nie skreca, bo tak powiedzial kuzyn bobika co ma blejda gdybym mial 1 mln zl luzem na zakup np kilkunastu sprzętów do garazu, to V-max znalazlby się tam obok Ducati Desmosedici R za 125 tys euro - i pewnie jestem kretynem ze dalbym 125 tys euro ale podoba mi sie ducati desmosedici jak i Vmax, ktory dla ludzi zainteresowanych tego typu sprzetami wydanie 90 tys zl to jak dla kolegi od kretynów wydanie 5 tys zl na gsxr`a.gdyby euro kosztowalo 3,3 jak rok temu to pewnie sprzet kosztowalby 75 tys zl i tez trzeba by byc kretynem?co za kretyni wydaja 65800 na nowa R1.. przeciez rok temu kosztowala 48 tys zl...eh... ja juz wolalem kolege bobika, ktorego kuzyn mial blejda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.