Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Vf750 Super Magna


mlesiakowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Panowie zamierzam zmienic moto a kasy nie zaduzo mierzylem na v-maxa ale 12-20 kola trzeba wiec interesuje sie super magną chcialbym sie cos dowiedziec od posiadaczy tego moto jak sie sprawuje jak sie tym jeżdzi i czy oplaca sie dac za to od 7-9 kola malo jest o nim na necie do tej pory smigam vt 500 i podoba mi sie czoperek z pazurem obrotomierz do 11000 , tylko ze 500-tka troszke zamala jest i cza na zmiane prosze o opinie i adresy stron nawet zagranicznychpozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik ten sam co w vfr 750, czyli koła zebate na rozrządzie - praktycznie bezobsługowy. Jak sam zauważyłeś, obrotomierz do 11 koła, nie popyrkasz tym jak zwykłym chopperkiem, jeśli skrzynia jest jak w vfr, to moto nie lubi wolnych obrotów ale silnik zaje..scie reaguje na manetę może właściciele się wypowiedzą dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

silnik ten sam co w vfr 750, czyli koła zebate na rozrządzie - praktycznie bezobsługowy. Jak sam zauważyłeś, obrotomierz do 11 koła, nie popyrkasz tym jak zwykłym chopperkiem, jeśli skrzynia jest jak w vfr, to moto nie lubi wolnych obrotów ale silnik zaje..scie reaguje na manetę może właściciele się wypowiedzą dokładniej
Jak te silniki sa takie same to ja jestem dywan perski. Kto ci takich glopot naopowiadal ze silnik jest taki sam jak w VFR ? Magna ma rozrzad na lancuchu, od samego poczatku w latach 80-ych (zmiana modelu 93r) do konca prod czyli chyba do 2002. Jedynie VF 1000R mialo rozrzad na kolach, ale to rzadko spotykany eksponat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeżdżę Magną 750f już 4 sezon wcześniej jeździłem na innych słabszych motorkach i mogę stwierdzić ze jest to jeden z najmocniejszych chopperów w tej klasie. Przyspieszenie ok 3,5s/100 prędkość jaka jechałem 220km/h i wydaje mi się ze to jeszcze nie był koniec tylko przy tej pozycji na motorze jest już strach ze cię zwieje:) Nie wiem jak w Supermagnie jest z olejem ale Magna którą ja mam jest bardzo wrażliwa na jego niski stan, poza tym motorek jest dosyć paliwożerny spalanie przy naprawdę bardzo spokojnej jeździe to ok 6,5l/100 a jak ostrzej to i 11 zeżre, no ale za taką przyjemność warto zapłacić trochę więcej Pozdrawiam Wojt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.