Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedługo Egzamin :p


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek zdałem wewnętrzny a w piątek byłem ustalić termin w dąbrowie No i 24 września o 7.00 mam egzamin.Pooglądałem sobie ośemkę ... i jestem troszkę przerażony ... mała jakaś się wydaje i trochę tam krzywo ... może ktoś kto ostatnio tam zdawał powie jak się na niej jeżdzi, czy ciezko jest zdać plac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem w dąbrowie w środę 9.09, więc jestem na bierząco, ósemka może i jest trochę dziwna, ale rozmiarowo normalna, jedyne co, to środek jest lekko w dole i na dodatek jest tam kanał, więc trochę dziwnie. Plac nie jest ciężki do zdania, u mnie uwalali tylko za nieoglądanie się na slalomie i przy ruszaniu, ale nigdy nie wiadomo na jakiego trafisz egzaminatora. Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem w DG 11.09 na A i było banalnie prosto!!!Teraz jest taki zastępczy motorek i śmiga się na nim jak na rowerze.Wskazówki mogę dać takie:1. 8 na jedynce bez gazu (nie zgaśnie moto) i nie ma problemów.2. Oglądanie się za siebie przy ruszaniu i na slalomie i podczas ruszania pod górkę też nie zapomnieć.3. Nie słuchać "mędrców" którzy siedzą i przed egzaminem opowiadają jakieś niestworzone rzeczy co to nie jest wymagane itp.4. Sprawdzić naciąg łańcucha na początku.Moim zdaniem wystarczy okiełznać swoje nerwy bo można zapomnieć się przez to obejrzeć, a faktycznie to jest BARDZO łatwoAha jeszcze mogę dodać, że hamulec przedni bierze przy samym końcu dopiero i nie jest jak brzytwa więc się nie ma co bać...POWODZENIA WSZYSTKIM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to się zacząłem przejmować jak ja dożyje egzaminu od wczoraj 39 stopni goraczki dzisiaj cały dzien w roboice... jutro jazdy... na miescie mnie niezle przewieje ciekawe czy w czwartek jeszcze bede w stanie wstac z lozka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dam ci radę że do czwartku będziesz nówka1. idziesz do apteki2. kupujesz 1 opakowanie najsilniejszego paracetamolu (chyba 500) i 1 najsilniejszej witaminy C (chyba 1000)3. rano - bierzesz łącznie maksymalnie 2000 mg paracetamolu i 4000 witaminy c - wypijasz do tego kawę4. wieczorem - ładujesz te piguły, ale oczywiście bez kawy5. w razie potrzeby powtórzyć kolejnego dnia, ale zazwyczaj nie ma już takiej potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już po egzaminie ...Zdawało 13 osób z 14 zapisanych na termin..Teorię zdali wszyscy Na placu jeden chłopak odpadł ( na własne życzenie - jak sam powiedział nawet nie wyjeździł wszystkich godzin - bo umie jeździć )Na mieście niestety odpadła jedna osoba... nie jego wina.... deszcz.... i idiotka która wyszła pod koła .... Egzaminator - pan mgr. Marek Korczyk - naprawdę był w porządku... nikogo nie chciał oblać wręcz przeciwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadłem na mieście xd niefart i to wielki babka mi wyskoczyła na drogę metr przed motocyklem po czym się oddaliła gdyby nie to że nagrywają to mi powiedział że by mnie puścił bez problemu i żebym się nie przejmował, drugi termin 27 października, ja zapomnę jak motocykl wygląda do tego czasu.Wolałem się położyć z motocyklem i nie zdać niż nie zdać ale ją przejechać bo różnie się mogło skończyć ale naprawdę ludzie są debilni, stała gadała przez telefon w ogolę nie patrzyła się w moją stronę, przednie koło motocykla już za linią przerywaną a ona mi wychodzi odrazy świat zwalnia i szybka decyzja że się kładę, mam małe obtarcie przedramienia, dłoni i trochę stłuczone kolano, jedynie denerwuje mnie to że nie była to moja wina i przez taką osobę musiałem wybulić 144zł, najlepsze jest to że za 70-100 metrów był ośrodek ;(Na razie to mam zwalony humor i nie wiem co z sobą zrobić ale kiedyś może przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.